2777
2789

مثلا من دزدی کردم خوب؟ اگر توبه کنم و واقعا پشیمون باشم خدا آبروی منو بخاطر دزدیهام نمیبره؟

یبار توبه شکستم ولی اینبار بخدا مصمم هستم😭 

دزدی رو مثال زدم دزدی نکردم

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اتفاقا منم یکی دو روزه به همین فکر میکردم و تحقیق

اگر حق ناس که اداش کن 

اگر حق ناس نیست که با هرچی گناه کردی با همون جبران کن 

مثلا مرتکب گناه چشم شدی زیاد قرآن بخون و آیات قرآن لو نگاه کن تا چشات پاک بشن...

اگر گناه گوش شدی زیاد صدای قرآن پخش کن تو خونه...

خدا میبخشتمون ان شالله..

داستان توبه نصوحم گوش کن ببین چه توبه واقعی به این‌میگن..

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔بالاخره حاجتموو گرفتم و اومدی تو دلم مامانی😍😍😍 بعد از اصلاح سبک و کلی دکتر و امپول..وقتی با تن و روح خسته همچنان تلاش میکردم رفتم اعتکاف و از ته دلممم دعاا کردم و مهمتر از همه ختم صلوات حضرت زهرا رو گرفتم درست ماه بعدش تو حرم امام رضا بوددم و اونجا هم به جوادش قسم دادم و صلوات خاصه حضرت زهرا فرستادم...وقتی برگشتم خونه حالت تهوع هام شروع شد ۲۷ فروردین ۱۴۰۳فهمیدم ۸ هفته ااس تو دلمی ...وقتی صدای قلبت رو شنیدم اشکام گوله گوله ریخت ...تازه مامانی خانم دکتر تاریخ لقاح رو تقریبا ۲۰ روز بعد از اعتکاف محاسبه کرد🥰🥰🥰 شما هدیه ی خدایی..شما هدیه ی حضرت زهرایی😇😇..واسه تمامممم حاجت دارا تمام کسایی که منتظرن دعا کنید بد دردیه
2802

خداوند حافظ آبروی بنده هاشه عزیزدلم ؛ 

دورت بگردم خداوند به همه چیز آگاهه میدونه که شرایط آدم چجوریه از هر نظری ، چه اتفاقات و حوادثی گذرونده واسه همون هم حافظ آبروئه هم یه عالمه عاشقته هم با اشتباه ازت نمیگذره و ناراحت نمیشه ؛ هم یه عااااااااالمه حواسش بهت هست .

حتی اگه بارها یه اشتباهی کن باز عاشقته و بغلت میکنه . یه اشتباه وقتی تکرار میشه یعنی یه درسی مونده که یاد نگرفتیم .

آغوش َت بهارنارنج شیراز ؛ سبز و پر سخن ... و دلم گنجشکی سرمست از عطر طُ ست 🍁