2777
2789

من پارگی خفیف مینیسک داشتم ،بافیزیوتراپی درمان شد

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌

آرتروسكوپي به جراحي  بسته كه معمولا توي شانه و كتف و زانو استفاده ميشه ميگن در واقع به اون سيستمي كه شامل چندتا دوربين كوچيك هست و ميفرستن روي عضو ميگن

با ام آر آي متوجه شديد مينسك پاره شده ؟

خدايااا شكرت... تو هميشه صداي منو شنيدي؛ تو همون علي كل شي قدير هميشگي مني

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
آرتروسكوپي به جراحي بسته كه معمولا توي شانه و كتف و زانو استفاده ميشه ميگن در واقع به اون سيستمي كه ...

عمل سختیه ؟نه ام ارای نشون نداد اما علائمی مثل قفل شدن زانو داره که دکتر گفت باید عمل بشه 

ده جلسه رفته اما خوب نشده

من ۱۴,جلسه رفتم حدود ۸۰,درصد بهتر شدم گفت زمان می‌بره تا کامل خوب بشه،ب شما گفتن باید عمل بشه

گیجید هنوز فصل تردید گذشت ان قصه که گفتید و شنیدید گذشت، داعش به چراغ سبزتان هار شده از این همه خون چگونه خواهید گذشت!!؟؟ اگه یه بار میگم جاریم وسواسه تایپک دیگه میگم شلختس، یه تایپک میگم پولداره، یه تایپک میگم اهل رفت آمد نیست، یه تایپک میگم هررهفته گردش تفریح، یه تایپک میگم حسود، نگید دروغگو بدانید و آگاه باشید بنده شش تا جاری دارم با خودم هفتا میشم 😂😂😂😂به ارزوهایم قول رسیدن دادم😌
من ۱۴,جلسه رفتم حدود ۸۰,درصد بهتر شدم گفت زمان می‌بره تا کامل خوب بشه،ب شما گفتن باید عمل بشه

بله پسرم بهتر شد اما چون فوتسال میره وبازی میکنه تو بازی زانوش قفل میشه وقتی فشار زیادی وارد میشه

عمل سختیه ؟نه ام ارای نشون نداد اما علائمی مثل قفل شدن زانو داره که دکتر گفت باید عمل بشه

قفل شدن و خالي شدن ميتونه از علايمش باشه

ولي اگر مرتب اتفاق نمي افته به نظرم ميشه به تعويق انداخت

حداقل با ام آر آي بايد شدت پارگي رو بدونيد

چون عمل سختي هست نقاهت خيلي سخت و فرساينده اي داره

دوره ريكاوري كامللللل ٦ ماه هست

بله پسرم بهتر شد اما چون فوتسال میره وبازی میکنه تو بازی زانوش قفل میشه وقتی فشار زیادی وارد میشه

یه مدت باید مراعات کنه،ب من گفت سه ماه طول میکشه تا خوب بشه ،بهم گفت زیاد از زانو کار نکش،از پله بالا پایین نرو،زانو بند ببند،از دست شویی فرنگی استفاده کنه،ورزش هابی رو که میگه انجام بده خوب میسه

قفل شدن و خالي شدن ميتونه از علايمش باشهولي اگر مرتب اتفاق نمي افته به نظرم ميشه به تعويق انداختحداق ...

برادرمن کلا دوهتفته باعصاراه رفتش. 

ولی تادوسه ماه میلنگیدوفیزیوتراپی میرفتش

برادرمن کلا دوهتفته باعصاراه رفتش. ولی تادوسه ماه میلنگیدوفیزیوتراپی میرفتش

منطقي كه دكتر توصيه ميكنه يك ماه دو غصايي،دو هفته بعدش تك عصا هست

پروتكل مراكز فيزيوتراپي ورزشي هم ٦ ماه فيزيوي ورزشي براي بازگشت به ورزش هست براي اشخاص عادي هم ٤ ماه

براي اينكه حداكثر راندمان زانو رو به دست بياري

قفل شدن و خالي شدن ميتونه از علايمش باشهولي اگر مرتب اتفاق نمي افته به نظرم ميشه به تعويق انداختحداق ...

هر دوسه ماه یکبار قفل میشه واون قسمت زانوش کمی التهاب پیدا میکنه چون حرفه ای فوتسال بازی میکنه اصلا مراعات نمیکنه ونمتونه بازی رو کنار بزاره به خاطر همین مجبور شدیم به عمل 

2801