2777
2789

۵.۶ساله پول نداره بخاطر بی عقلی خودش منو بچم ت مضیقه بودیم همیشه درک کردم ساختم اما خوبشو گفتم ادم بده هم من شدم از نظرش من دشمنشم ‌.بدون اطلاع من همه وسیلها و یخجال کبابی فروخته میخاد با پولش ماشین بخرع و بره کارگری.....معتقده ب من نمیگه چون من نمیزارم پیشرف گنه چون من میگفتم بی عقلیه اینکار‌.چکارکنم اگ شما بودید چکارمیکردید همه بهم میگن این چ شوهزیه ادم حسابت نکرده.فقط متاهلای بامنطق کمکم کنن

خودمو قوی میکردم

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

اگر میدونم با شعوره و میفهمه زندگی مشترک‌چیه دلیلشو ازش میپرسم که چرا باهام مشورت نکرد و باید جواب منطقی و قانع کننده بهم بده

اگر نمیفهمه، پس رو شعورش حساب خاصی نمیشه کرد دیگه

یا کنار میام و ادامه میدم به یه نحوی تلاش میکنم وضع درست شه

یا بیخیال میشم کلا

روزی سگی داشت در چمن علف می‌خورد. سگ ديگری از کنار چمن گذشت. چون اين منظره را ديد تعجب کرد و ايستاد. آخر هرگز نديده بود که سگ علف بخورد! ايستاد و با تعجب گفت: اوی ! تو کی هستی؟ چرا علف می‌خوری؟! سگی که علف می‌خورد نگاهش کرد و باد در گلو انداخت و گفت: من؟ من سگ قاسم خان هستم! سگ رهگذر پوزخندی زد و گفت: سگ حسابی! تو که علف می‌خوری؛ ديگه چرا سگ قاسم خان؟ اگر لااقل پاره استخوانی جلوت انداخته بود باز يک چيزی؛ حالا که علف می‌خوری ديگه چرا سگ قاسم خان؟ سگ خودت باش...     #زمستان بی بهار / ابراهیم یونسی

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

وقتی انجام داده کارشو با خودخوری چیزی حل نمیشه

بنظرم بذار بره کارش خوب بود که چه بهتر نبود هم سرش به سنگ بخوره لااقل متوجه اشتباهش بشه

عاشق شده‌ام.شکست خورده‌ام. پیروز شده‌ام.اشتباه کرده‌ام.انتقام گرفته‌ام. تحقیر شده‌ام. دوست داشته شده‌ام.به من عشق ورزیده‌اند. زیرابم را زده‌اند. از کار بی‌کار شده‌ام.دستم را گرفته‌اند. سفر کرده‌ام. وحشت کرده‌ام.از ته دل خندیده‌ام.شهری را که دوست داشتم ببینم دیده‌ام. دیوانه‌وار رقصیده‌ام. خدا را گم کرده‌ام. خدا را دوباره پیدا کرده‌ام.سقوط کرده‌ام. در منجلاب دست و پا زده‌ام.نفرت ورزیده‌ام. از خودم متنفر شده‌ام. خودم را دوست داشته‌ام.برای درست کردن اشتباهاتم از جا بلند شده‌ام. برای ادامه‌ی یک زندگی جنگیده‌ام.نفرت‌هایم فروکش کرده‌اند.کتاب خوانده‌ام. فیلم دیده‌ام.فریاد زده‌ام.گریه کرده‌ام. دوست داشته‌ام تا ابد جاودانه بمانم. کسانی از دیدنم هیجان زده شده‌اند. کسی دوست داشته سرم از بدنم جدا شود. مسیرم را پیدا کرده‌ام. بدنم را به سبک خودم دوست داشته‌ام.هورمون‌های مادرانه‌ام فعال شده‌اند.عقل و منطقم غالب شده است.نگذاشته‌ام شکستم را ببینند.و در تمام این مسیر شبیه هیچکسی نبوده‌ام و چیست زندگی جز همه‌ی اینها... 🍂🔮
2802

من باشم میگفتم اگه روزی برسه ک نون شب بچم تامین نشه دستت جلو کسی دراز بشه وای بحالت بخاطر بچم دنیاروسرت خراب میکنم مرد حالاک من جلو پیشرفت میگیرم تو یه شب نون بچم تامین نشه ببین چیکارت میکنم باپرویی تموم مگه من الکی میزارم کسی میخواد پدرش باشه ک باشه بچم اذیت بشه ایش میزنم به همه

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

وقتی می بینه داره کبابی ضرر میده براچی نگهش داره خوب بنده خدا داره به خاطر زندگیش میره کارگری شاید پیشرفت نکنه ولی پسرفت هم نمیکنه البته بهتر بود بهت بگه ولی حس می کنم قبلا برخورد خوبی باهاش نداشتی وقتی باهات مشورت کرده 

لطفا واسه کسی که خیلی سختی کشیده ولی الان تو سخت ترین روزهای زندگیشه دعا کنید 

گلم بزار راه خودش رو بره و شما هیچ ممانعتی نداشته باش که فردا نگه جلو پیشرفتش رو میگیری اصلا هم به حرف اطرافیان گوش نده 

من خودم از این معجزه دیدم

برای هر خواسته ای که دارید قرآن رو به فارسی از اول تا آخر  در مدت ۱۵ روز طوری که گوشتون صدای شما رو بشنوه بخونید تا با صدای خودتون به انرژی های ایجاد و خلق خواستتون وصل بشین چون فهم معنای قرآن اعجاز داره و در طول این مدت روزانه ۲۰۰۰ ذکر الله غفور بگین که انرژی های منفی قبل از شما قطع بشه و خواسته هاتون متجلی بشه انشالله 

یقین داشته باشید خداوند یاری رسان است

چجوری

مهارت های کسب درامد

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

خودم قوی میکردم مستقل میشدم پدرشم درمیورد زن باید بوی باشع رو ب مرد نده من بخاطر بچم دنیا به اتیش میکشم اون بهشتی زیرپامادر زیرپا بچم باشه چون بچه ماخواستیم بیاد ن خودش پس بایدمراقب باشیم اون نعمت خدا هدیه خدا زجر نکشه 

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹

شاید نداشتن سیاست در حرف زدن و سرزنش و تحقیر زیاد شوهرتون توسط شما باشه ، 

اگه تا یه ایده و نظری بده شما زود مخالفت میکنید و میگید بی عقلیه ، شاید حق داره بالاخره همون طور که خانوما تشنه محبتن تو زندگی مشترک ، آقایون هم تشنه اقتدارن ...

شاید نداشتن سیاست در حرف زدن و سرزنش و تحقیر زیاد شوهرتون توسط شما باشه ، اگه تا یه ایده و نظری بده ...

و اتفاقا شاید خیلی جاها حرف شما درست باشه و نظرتون باعث نجات زندگیتون باشه ولی با لحن اشتباه هدر میره

کلا بعضی مردا مشورت کردن از زن رو کار درستی نمیدونن

بعضی هام مثل شوهرم تو همه چی مثلا امروز رفتیم‌ماشین معامله کنیم گفتم منم باهاش برم حتی موقع اجاره مغازه خونه میرم باهاش بانگاه

2801