2777
2789
عنوان

هدیه عروسی از سرویس طلا جدا هست

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 38 پست
ما الان ۲۲ تومن قسط میدیم بعد هی میرن رو مخ شوهرم که برو سرویس بخر ما هدیه بدیم هم میخوان آبروشون حف ...

از نظر مالی اوکین ؟؟؟؟

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ما میخوایم خونه بخریم بعد میگن پولتون رو باید برین سرویس بخرین ما هدیه بدیم آبرومون حفظ بشه

اگه هنوز نخریدی، برو یه نقره بخر

با حتی از مزون اجاره کن، بگو هم به لباس عروسم بیشتر میاد،  پول اجرت نمیدم که چند روز بعد برا خونه بفروشم

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.
2802

اگر دارا هستن جداگانه هم کادو بدن خوبه 

اگر ندارن همون سرویس کافیه 

ولی در کل پدر و مادر وظیفشون نیست کادو های سنگین بدن برا پسر و دخترشون  اگر بدن لطفه کسی نباید ناراحت بشه از کم و زیادش مگر اینکه فرق بزارن بین بچه ها 

پیج آشپزی من 
نه شوهرم ۱۷ تومن میگیره ۲۲ قسط میده

خانواده شوهرت چی؟

من خودم دوس ندارم هزینه گزاف بدم پول اجرت سرویس دوس دارم نقره بگیرم چون شوهرمو دوست دارم منتها خودش همیشه سنگ تموم میزاره به فکر خودت و شوهرت باش و از کسی انتظار نباش عزیزم 

در خودش پیروزے را دیده بود                                                                         براے همین اصرار بہ بازے داشت.             قانون گردباد بود روزگار/// جز خار و خس زمانہ بہ بالا نمےبرد
اگر دارا هستن جداگانه هم کادو بدن خوبه اگر ندارن همون سرویس کافیه ولی در کل پدر و مادر وظیفشون نیست ...

من اصلا کادو سنگین نمیخوام در حد سکه گرمی هم اوکی 

ازین اعصابم بهم میریزه که اصرار دارن ما بریم طلا بخریم بدیم به اونا هدیه بدن

من اصلا کادو سنگین نمیخوام در حد سکه گرمی هم اوکی ازین اعصابم بهم میریزه که اصرار دارن ما بریم طلا ب ...

اگر دست و بالشون تنگه اشکال نداره 

بزار تو فامیل سربلند باشن 

خدا هم یروز آبروی تو رو حفظ میکنه و برات جبران میکنه 

اگر اخلاق و رفتارشون باهات خوبه و ادم های ابرو دار و مردم دارین شما هم سخت نگیر 

پیج آشپزی من 
2801