2777
2789
من یک موضوع جالب میگم که بدونین چه قدر اسم توی افکارتاثیر داره من یک خانواده رومیشناسم که به شدت مذه ...

من هیچ ارتباطی بین این دوتا موضوع نمیبینم 😐😐😐

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
جز اون اسمایی هست که طبق قانون مزخرفشون عوض نمیکنن

وآسه اسمای مذهبی خاص مثل فاطمه زهرا علی خیلی سخت میگیرن .بقیه اسامی مذهبی با یکی دوبار دادگاه رفتن عوض میشه .داداش خودم اسمش رو دوست نداشت .با اینکه مذهبی بود عوضکرد اسمش رو

وزن اولیه ۶۱وزن فعلی ۵۷/۵وزن هدف ۵۵

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اینکه فلان اسم بدبختی داره و .... چرت محضهبخصوص اسم اهل بیت و معصومینارتعاش اسم رو با این پدرمادر می ...

اره افرین همینه

مثلا میگین زهراها بدبختن کل زهراها ک بدبخت نیستن اتفاقا دور و بر ما همه زهراها خیلی خوشبختن

ارتعاش اسم بر اساس اسم پدر و مادره 

همواره ثروت و آرامش و عشق و شادی به سمت من در جریانست...خدایا هزاران بار شکرت🙏🏻
خداروشکر .بالاخره یکی حرف امیدوار کننده زد .عزیزم ممکنه توضیح بدی قبلا چجوری بود زندگیش الان چجوریه ...

من توی زندگی جدیدش باهاش اشنا شدم زندگی قبلی اسمش زینب بوده دیپلمه با یک ازدواج ناموفق

طلاق میگیره اسمشو عوض میکنه  درس میخونه شاغل میشه  با یک اقای بشدت پولدار و مهربون ازدواج میکنه اقا مجرد بوده مطلقه نبوده

برای این خانم دفتر وکالت میزنن

و یک مغازه خریده داده دست شاگرد

فوق العاده خوشبخته

2802
وآسه اسمای مذهبی خاص مثل فاطمه زهرا علی خیلی سخت میگیرن .بقیه اسامی مذهبی با یکی دوبار دادگاه رفتن ع ...

اسمم مذهبی خاصه😓

یکم سرم خلوت بشه پیگیر میشم اگه شدنی باشه حتماااا عوضش میکنم ولی خب خانواده میگن نمیتونیم به اسم جدید صدا کنیم عادت کردیم و فلان

اگه درک نمیکنی حوصله ندارم توضیح بدم... اوکی هرچی تو میگی.
چند سال پیش ی پسر جوونی میشناختم‌ اسمش روح الله بود عوض کرد و مرد...

خوب منظورتون چجور عوض کردنیه ؟؟من بر اساس محاسبه ابجد با اسم مادر مد نظرمه .میخوام بدونم چه تاثیری داره

خوب منظورتون چجور عوض کردنیه ؟؟من بر اساس محاسبه ابجد با اسم مادر مد نظرمه .میخوام بدونم چه تاثیری د ...

کلا ی اسم‌ امروزی گذاشت بخدا یادم نیست ولی شنیدم بر اساس ابجد خیلی خوبه

من توی زندگی جدیدش باهاش اشنا شدم زندگی قبلی اسمش زینب بوده دیپلمه با یک ازدواج ناموفقطلاق میگیره اس ...

بسیار عال خداروشکر. آن شالله همیشه خوشبخت باشه

اسمم مذهبی خاصه😓یکم سرم خلوت بشه پیگیر میشم اگه شدنی باشه حتماااا عوضش میکنم ولی خب خانواده میگن نم ...

میگن اسم شناسنامه  مهمه .خانواده هم به مرور عادت میکنن.واسه اسمای خاص دادگاه آخر فکر کنم مرکز استان تشکیل میشه نه تو شهر خودت .به هر حال دوندگی داره 

میگن اسم شناسنامه مهمه .خانواده هم به مرور عادت میکنن.واسه اسمای خاص دادگاه آخر فکر کنم مرکز استان ...

عه پس حتما پیگیرش میشم دوندگیش می‌ارزه 

اگه درک نمیکنی حوصله ندارم توضیح بدم... اوکی هرچی تو میگی.
2801