2777
2789
عنوان

حیوون خانگی

126 بازدید | 15 پست

کمک ؟ روز خاستگاری چه جوری دختر پسر از هم بخوان نباید ی روزی حیوان خانگی داشته باشن که طرف ناراحت نشه و فکر  نکنه حساس هستیم؟ به خصوص خانم ها ممکنه بدشون بیاد از این سوال پسر و در جلسه خاستگاری نه بگن و مراسم رو بهم بریزن

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

به نظرم لزومی نداره روز خواستگاری مطرح کنی وقتی بعد خواستگاری همه چی اوکی شد همون نامزدی بگو 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2802

همونجا مراسمو بهم بریزه بهتره تااینکه بعدا اختلاف نظر اذیتتون کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

وا😐 خب هرکی یه عقیده ای داره دیگه

رک حرفتونو از همون اول بزنید و باید ها و نباید هارو برای هم مشخص کنید تا بعدا به مشکل نخورید

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ 
به نظرم لزومی نداره روز خواستگاری مطرح کنی وقتی بعد خواستگاری همه چی اوکی شد همون نامزدی بگو

منظورم از نامزدی قبل عقده 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
همونجا مراسمو بهم بریزه بهتره تااینکه بعدا اختلاف نظر اذیتتون کنه

یه جوری میگن بهم بریزه انگار خانمها چی هستن

دوست زن‌نمامون خیلی جوگیره

اتفاق بدی پیش اومده؟ حس میکنی بدبخت شدی؟ یه لحظه صبر کن. از خودت دور شو. توی تاریخ دور شو. اتفاق هایی رو به یاد بیار که فکر میکردی ازشون زنده بیرون نمیایی. چی شد؟گذشت. به اتفاق هایی فکر کن که توی طول تاریخ برای آدمها پیش اومده.به جنگ به قحطی به بیماری ها. حالا توی جغرافیا از خودت دورشو. به کشورهای دیگه فکر کن. به آدمهای دیگه. دردت در مقایسه با دردهایی که بشر متحمل شده چقدر بزرگه؟ چقدر عمیقه؟ من اینجوری با مسائلی ناخوشایند برخورد میکنم

نه همون اول باید بگه بعضیا حیوون یا پرنده شون عین بچه شون میمونه زنش رو ول میکنه ولی اونو نه

من خودم گفتم عاشق حیواناتم

ولی تو خونه دوست ندارمو اذیت میشم

و قصد ندارم پت داشته باشم

دوست بی ادبی دارم ک اعصاب نداره، گاهی کاربری دست اونه تعجب نکنید از شدت متفاوت بودن جوابها🥲

خواستگاری یعنی شناختن همدیگه. 

یعن نظرات و عقاید رو بیان کردن و شنیدن صحبت طرف مقابل. 

توهیچ موضوعی تعارف نکنید و دغدغه هاتون رو مطرح کنید. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

هر حرفی داری همون روز خواستگاری بگو 

خجالت نکش اصلا

صحبت یه عمر زندگیه 

بنده خودم یه عادتی دارم ،خدمتتون عرض می کنم :                  کتاب که می خوندم  برخی اوقات که به مطلب  جالبی که    می رسیدم کتاب رو ول می کردم. درست مثل کسی که دستش سوخته، هیچ یادم نمیره یکی دو سه ماهی با یه عده ای  از دوستان  بحثی داشتیم درباره‌ی که  در  جهان  و در طبیعت عدل هست یا نیست ؟ چون برخی این باور را دارند که از این دست بدی از اون دست می‌گیری و... وارد بحثش نمی خوام بشم،بنده هر چی نگاه می کردم اینو نمی دیدم.در یک کتابی که برای من مهم  بود یه جمله  دیدم : طبیعت  به قانون  ظلم حرکت  می‌کند من  این کتاب رو ول کردم و بعد که دنبالش  رفتم دیدم بله   دو سوم حیوانات  برای  یک روز زندگی باید یه حیوان دیگه  رو بکشن .و در دنیایی  که دو سوم موجودات برای یک روز زندگی  باید یه حیوان  دیگه بمیره صحبت  از عدل   معلومه  نفهمیدن  جهانه.         بنابراین  طبیعت  قانونش قانون ظلمه. تنها انسان که می‌تونه  عادلانه  عمل کنه و باید عادلانه  عمل کنه  و این تنها صفت و  امتیاز  من و شماست  به خاطر آزادی که داریم.   ولی اگه در بند طبیعت  بمونیم ما هم به همون اندازه  ظالمیم که بقیه موجودات  به دلیل اجبارشون ظالم هستن .🤍🌱دکتر هلاکویی 

ما دخترم ۷سالشه  از نوزادی عاشق سگ بود دوساله براش گرفتیم  اونموقع  من خودم علاقه  ای ندارم  حالا همگی عاشقشیم وقتی میرم سرکار اگه ظهر خونه نیام تا شب احساس دلتنگی میکنم براش تو خونه تا اون غذا نخوره وسیر نشه  ما نمیتونیم غذا بخوریم تازه تو حیاط هم نگه هم نگهداری میکنیم خلاصه  شده یکی از اعضای خانواده حالا اگه یکی بهم بگه این دیگه چیه احساس میکنم بی احساس ترین  وبد ترین آدم زمینه  وسعی میکنم  ارتباطمو باهاش کم کنم خوب اونم حق داره اما وقتی  یه حیوونی مخصوصا سگ بدلت نشست  یا کاراش ورفتاراش باعث میشه فکر کنی هیچکس تو دنیا اندازه اون دوست نداره وبهت وفادار نیست حتی بچه آدم  واین حس واقعی هم هست  اینا که گفتم ربطی به تاپیک نداشت  گفتم که استارتر محترم یه درکی از رابطه انسان و حیوان داشته باشه حالا ببینید میتونید به طرف بگین نباید حیوون داشته باشه یا نه 

در آخر همسرم  روزای اول که گرفته بودیم تدی رو فقط دادا وهوار واعصاب خوردی میکرد از این سگ بیچاره متنفر بود اما حالا عاشقشه  ولی تا الان دو ساله حتی دستشم به اون نخورده  اما بهش همیشه غذا میده ومیشینه نگاش میکنه بیرون که میریم میگه تدی رو مگه نمیخواین بیارین  شد یه مقاله بزرگ فقط خواستم به درکی از حیوون داشتن وعلاقه ای که بین انسان و حیوان ایجاد میشه برسین. اگه نامزدتون الان هم بگه باشه حیوون نه مطمئن باشین بعد از ازدواج دوباره میره سراغش شک نکنید 

توجه توجه من اینجام که با تاپیکای متفرقه شوخی کنم  یکم حال وهوای گرفته سایت عوض شه.  بهرحال قصد وغرزی در بین نیست .اگه هم باعث شدم کسی ناراحت وآزرده خاطر بشه واقعا از صمیم قلب معذرت میخوام وعذرخواهی میکنم  انشاالله  که دل همتون شاد باشه وزندگی بر وفق مرادتون .
2801