2777
2789
عنوان

میخوام موهامو بفروشم میترسم گناه باشه میشه بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2045 بازدید | 107 پست

😁🤣

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802
سنگینی مریضی فگوری میاره تمام انرژی های بد جذب خودت میکنی با این کار

نه بابا کی گفته😕😕

من آدمی نیستم که نادون ها رو مجبور به سکوت کنم اتفاقا میذارم حرف بزنند سبک مغزا رو تشخیص بدم😎😎💪🏻
یعنی چی

اکستیشن مو پیوند زدن موعه دیگ بهم گره میزنن ظاهرا با دستگاه نمیدونم به هرحال پیوند زدنه

کسی ک مورو میفروشه کسی ک میخوره کسی ک پیوند میزنه و کسی ک انجام میده رو میگن لعنت کرده

با این همه زنجیر به رقص آی و رها باش...🙂                 دست خطی که تورا عاشق کرد شوخی کاغذی ماست بخند:)                     قوی تر از دیروز!!!🌱❤️
مال من تا کمرمه و تابحال رنگ نکردم گفتن حدود پنج تمنی شاید بشه

عمه چ خوب

منم میتونم پس موهام رو بفروشم 

گناه نیست ، ی جا خودم اگه ی مردی موهارو ببینه بفهمه مال توسعه گناه هست 

گناه که نیست 

منم میخواستم بفروشم یه داستانی شنیدم که یه خانومی فروخته بعد اقوام اونی که موها رو استفاده کرده از موها برداشته برای طلسم بعد این خانمی که صاحب موها بوده طلسم شده

2801