2777
2789

منظورم مردای هیز حروم*زاده هست. چیکار باید کرد؟ شما اعصابتون خرد نمیشه؟ من واقعا اعصابم از این حد از بی فرهنگی و حروم*زادگی خورد میشه

نمتیونم دعوا کنم یعنی از نظر فیزیکی نمیتونم درگیر بشم.  

اینم بگم قیافم خیلی معمولیه آرایش نمیکنم پوششم پوشیدست لش میپوشم فقط یکم از موهام بیرونه همین (از نظرم هیچ ربطی نداره ولی خواستم بگم یه عده فکر نکنن پوششم بده ) 

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
امروز ی پیر مرد ۵۰ ساله بهم گفت جون لباتو بخورم 😐😐

اکی ولی ۵۰ پیر نیست😑

چن روزه به خدای خودم بیش تر از روزای قبل نزدیک شدم😍🤍حس میکنم دوباره زنده شدم و زندگی به کامم شد😍خدایا ممنونم بخاطر داشتن خونواده خوب و دیدن لبخند اونا،خدا جونم فقط ازت میخوام که همیشه سالم و خوشحال باشن!😍🧿 خدا ممنونم بابت زیبایی هایی که بهم دادی 🦋😍بهت قول میدم ک زیباتر و بهتر از قبل باشم و به ی نسخه ی بهتری از خودم تبدیل بشم..🤍 

من یه رفیق وزه داشتم اینجور مواقع زنگ میزد به یکی الکی می‌گفت فلان قرص اعصابمو جا گذاشتم  داروخونه ام بی نسخه نمیده حالم بده کم مونده بزنم سیم آخر  رفتارای عصبی نشون میداد بیخودی طرفم از ترس اینکه این شر بپا کنه دیگه مزاحمش نمیشد 😂😂

راهنمای نی نی سایت: با خوددرگیر ها و پیله های سایت بحث نکن ارزششو ندارن رفیق ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁 
چه خلاق😂😂بازیگر خوبیه حتما

خیلی خره😂😂ازین خل بازیا زیاد داره 

راهنمای نی نی سایت: با خوددرگیر ها و پیله های سایت بحث نکن ارزششو ندارن رفیق ،اگه غلط املایی داشتم بهم بگو درستشو با سپاس 😁