2777
2789
عنوان

کراتین و پروتین مو

| مشاهده متن کامل بحث + 473 بازدید | 107 پست
من خودم موهام فره و دوست دارم صافشه اما بقیه میگن ن صاف نکن اینا فرش قشنگه دخترعموم کراتین کرد ریزش ...

پس میگن مهم مراقبت بعدشه. یعنی اگ مراقبت نکنی چند ماهه به حالت قبل برمیگرده. پروتین کرده صاف هم شده؟ 

من یجا پرسیدم گفتن زیر یکسال ماندگاری پروتتین. یعنی بیشتره؟ 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

من خودم موهام فره ولی هر دفعه که استایلش می‌کنم خودم اتفاقاً لذت می‌برم چرا لذت نبری مگه خودت خودتو ...

وای نه .من مدام موهامو جمع جمع میکنم با کلیپس که نبینم یا اتو میکشم🤧

.ولی موهای بعضیا فر قشنگه خوشم میاد .دلم میخواد موهام نرم و فر باسه .مال من کمی خشکه و وز

🎈🎈خدای مهربونم شکرت.🥰
یه بار پروتیین کردم موهام شلاقی شد چون موهای خودم صافه بارهای بعدی احیا و صافی انجام دادم که اونم عا ...

خداروشکر. منم موهام صافه ولی شلاقی شدن دوس دارم بنظرت پروتین انجام بدم یا ترکیب پروتین کراتین؟ چون از کراتین تنها میترسم

خداروشکر. منم موهام صافه ولی شلاقی شدن دوس دارم بنظرت پروتین انجام بدم یا ترکیب پروتین کراتین؟ چون ا ...

اگه کراتین کارت کارش خوب باشه اصلا از خودت در مورد اینکه چی برات انجام بده نمیپرسه چون یه چیزیه که باید خودش تصمیم بگیره برای موهات چی بهتره نسبت به جنس موهات 

بهش بگو می‌خوام شلاقی بشه در کنارش هم احیا بشه ببین چی بهت پیشنهاد میده 

خب چیکار کنم ؟شامپو متونع زیاد خریدم و دیگه کتر دیگه ای نمیکنم .اصلا موهام دهیدراتاسیون سده انگار

ببین اول که هفته سعی کن یک بار روغن تراپی بکنی یعنی دو ساعت قبل از حمام رفتنت روغن نارگیل و روغن زیتون رو کف دستت بریز ماساژ بده که گرم بشه بعد بزن به ساقه موهات یه پلاستیک بپیچ دور موهات یه حوله بکش روش که گرم بمونه دو ساعت روی موهات بمونه برو حمام بعد با یه شامپوی مخصوص موهای فر و سبک مناسب استفاده روزانه موهاتو بشور بعد سعی کن توی حمام یه ماسک موی خوب استفاده کنی مخصوص موهای فر باشه یه ماسک موی رگان اسمشو سرچ می‌کنم بهت میگم اون خیلی خوبه بگیر تقریباً برای هفت هشت ماهت وصل میشه قیمتشم مناسب حجمشم یک کیلوئه بعد که از حمام میای بیرون یک کرم فر مارک لیمپیو که ایرانی هم هستش توی دی جی کالام قیمتشو زده ۱۳۰ هزار تومان بخر موهاتو که حسابی شونه کردی با شونه فلکسی اون کرم فرو بزن به موهات بعدش ژل موی مارک بیول بگیر ۷۰۰ میل شو قیمتشم خیلی گرون نیست اونم بزن به موهات بعد به حالت انگشت پیچ توی اینستا سرچ بکنی یا توی گوگل سرچ بکنی میاد که چه جوریه سعی کن موهاتو تیکه تیکه بپیچی بعدشم بذار تو هوای آزاد خشک بشه ببین انقدر فر خوشگلی میشه که عاشق موهات میشی واستی عکسشو من می‌ذارم ببین رو موهای خودم

نمیدونم والا خودش ک میگه مراقبت نمیکنم ازشون اره یساله پروتئین کرده هنوز صافه

خوبه. خوشبحالش.شایدم الکی میگه😃. چون مراقبتش فقط شامپو مخصوصه. اخه بمن گفتن ماندگاری زیر یکساله. 

اگه کراتین کارت کارش خوب باشه اصلا از خودت در مورد اینکه چی برات انجام بده نمیپرسه چون یه چیزیه که ب ...

والا من تا حالا پیشش انجام ندادم. جشنواره گذاشتن با تخفیف. خودشون ک میگن با ضمانت بالای دوسال بدون ریزش

خوبه. خوشبحالش.شایدم الکی میگه😃. چون مراقبتش فقط شامپو مخصوصه. اخه بمن گفتن ماندگاری زیر یکساله.

نه دروغ نمیگه چون بعضیا جنس موهاشون خوبه 

من خودمم خیلی وقتا اصلا شامپو یا ماسک رو نمی‌زنم معمولی استفاده میکنم 

والا من تا حالا پیشش انجام ندادم. جشنواره گذاشتن با تخفیف. خودشون ک میگن با ضمانت بالای دوسال بدون ر ...

بعضیا کارشون عالیه 

من پیش کراتین کارم اولین باری بود که خدمات می‌گرفتم واقعا کارش بی نظیر بود دیگه شدم مشتری دائمش 

از مشاوره ی قبلش میتونی بفهمی تقریبا 

2801