2777
2789
عنوان

کراتین و پروتین مو

473 بازدید | 107 پست

سلام کسی تجربه داره؟ 

کلا ماندگاریش چقده؟ کدومشون بهتره؟ ریزش داره؟ 

اگه ترکیبی استفاده بشه چطوره؟ 

ممنون میشم هرکی هرتجربه ایی داره بگه. 

من دوست دارم موهامو صاف کنم ولی میگن کراتین ضرر داره پروتین بهتره ولی صافی کم میده. خودمم نمیدونم کدوم حرف درسته.  شامپو بدون سولفات چه برندی استفاده شه ک قیمتش بالا نباشه و خوب باشه. چون میگن باید شامپوش خیلی باکیفیت و خارجی  باشه یا فرقی نداره چه برندی باشه فقط بدون سولفات باشه کافیه

من ۶ ماهه نانو کراتین کردم.شامپو و ماسک خاصی نیاز نداره.هر شامپویی بزنی خرابش نمیکنه حتما فری سولفات نیاز نیست.از کراتین خیلی بهتره ولی رو موهای دکلره انجام نمیشه.

من موهام ن رنگ داشت ن دکلره

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

چقد شد هزینه ؟موهات تا کجاته؟

موهام رو تا روی کمر هست.تو آف بود ۳ تومن دادم.الان نمیدونم.

ولی پوهام لخت بود ذاتش،الان شلاقی شده و با یه باد سشوار راحتم 

من خودم موهام فره و دوست دارم صافشه اما بقیه میگن ن صاف نکن اینا فرش قشنگه 

دخترعموم کراتین کرد ریزش مو گرفت یکی از رفیقامم پروتئین کرده خیلی خوب شده موهاش چون نزدیک یساله ک پروتئین کرده هنوزم صافه موهاش جالب اینجاس رسیدگیم نمیکنه آخه 

من ۶ ماهه نانو کراتین کردم.شامپو و ماسک خاصی نیاز نداره.هر شامپویی بزنی خرابش نمیکنه حتما فری سولفات ...

نانو کراتین مثه کراتینه؟ صاف میکنه؟ ریزش نداشتی؟ 

من موهام رنگ داره. 

موی فر فقط بقیه خوششون میاد .من بیشتر از وز بودنش خستم وگرنه فر درشته و انگار بابلی کشیدی

من خودم موهام فره ولی هر دفعه که استایلش می‌کنم خودم اتفاقاً لذت می‌برم چرا لذت نبری مگه خودت خودتو تو آینه نمی‌بینی مگه خودت دست نمی‌زنی به موهات مگه خودت عکس نمی‌گیری از خودت

منم دوست دارم کراتین کنم ولی جای مطمئن نمیشناسم و کمی میترسم راستش

والا منم دوستم انجام داد خیلی خوشم اومد حالت ابریشمی و شلاقی گرفته ولی یکی میگه ریزش میاره یکی میگه خوبه. والا خودم موندم. الانم ک نانو کراتین شنیدم. 

یه بار پروتیین کردم موهام شلاقی شد چون موهای خودم صافه 

بارهای بعدی احیا و صافی انجام دادم که اونم عالی بوده و ماندگاریشون برای من طولانی مدت بوده 

شامپو و ماسک سه ساله از ارگان استفاده میکنم 

ریزش هم نداشتم اصلا 

نانو کراتین مثه کراتینه؟ صاف میکنه؟ ریزش نداشتی؟ من موهام رنگ داره.

نه از کراتین بهتره موادش نیاز ب اون همه مراقبت نداره.فک کنم روی رنگ خالی بشه.دکلره ولی ن

2801