2777
2789

وای هنوز زایمان نکردین؟ 😐

عی بابا 

چه بیمارستانیه 

ایشالا سلامت نی نی بیاد بغلت 

چو عقیقی به نگینی ❤یارا تو همینی ❤سوغات تویی که اینچنین شیرینی❤عشقی ست اگر به سلطنت بنشینی❤تو که پیروز نبردی یارا تو چه کردی ❤هر لحظه به دور هر دومان میگردی❤  جانی ست که از عشق به در آوردی ❤ صد ساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم❤ صد ساله بشی یارم افسانه بسیارم ❤آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم ❤تو ❤👨‍💼Ⓜ️❤هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷❤🇮🇷🇮🇷❤

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

کسی که پول ی عمل سزارین نداره و انقد بدبختی تحمل میکنه والا بچه آوردنش اشتباهه ، مخارج بچه بیشتر از ...

مخارج بچه خرد خرده..روزی سی چهل میلیون نیس که.

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا منکه باورم نمیشه مگه میشه!! دکتری چیزی نداره اونجا برا خودتو بچت ارزش قائل شو پول خرج کن سزارین ...

دولتی سزاختیاری نمیکنن بعدم اینکه بری خصوصی خداتومن بدی واقعا هرکسی نمیکنه اینکارو مگه شرایط اضطرار

السلام علیک یا اباعبدالله ،
2802
میدونم چی‌میگی عزیزم..حق هم داری.. ولی بضی وقتا بحث نخواستن نیس..نشدنه. شاید یکی واقعا نداره

ولی خب قبول کن عزیزم کوتاهی از مرد که زن اینجور زجر میکشه شده زیر سنگ شده قرض کرد به دشمنش رو زد هم‌میتونه این پول جور کنه شوهرش نباید اینقدر بیخیال باشه 

من بودم گوشی برمیداشتم بد و بیراه به شوهرم میگفتم بخدا حالم بد شد الان چند روز شده این دختر داره زجر میکشه 

شما خودت بارداری اصلا کوتاه نیا 

من بوده مشکلاتي داشتم تا حلقه نامزدیم هم فروختم آدم این طلاها برای کی میخواد برای همین روزا

منم داشتم لگن درد درد کشاله ران کمر شبا تو خواب ناله میکردم اینا واسه بارداری طبیعیه قبل زایمان معای ...

الان سی وسه هفتم‌ . هفته ی چندم باید برم معاینه ی لگن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مخارج بچه خرد خرده..روزی سی چهل میلیون نیس که.

کسی که باردار میشه نباید پول پس انداز بکنه برای روز مبادا، احتمال هرچیزیو باید بده 

جون آدم مهم تره ، چه پدر مادر بی خیالی داره شوهرشم که هیچی 

ولی خب قبول کن عزیزم کوتاهی از مرد که زن اینجور زجر میکشه شده زیر سنگ شده قرض کرد به دشمنش رو زد هم‌ ...

دقیقا، نمیدونم تو سرشون چی میگذره ، من شوهرم اتقد بیخیال بود زایمان نکرده طلاق میگرفتم

دقیقا، نمیدونم تو سرشون چی میگذره ، من شوهرم اتقد بیخیال بود زایمان نکرده طلاق میگرفتم

وای بخدا خیلی دلم سوخت نه یه روز نه دو روز الان سه روز شده هی دست دست میکنن این دختر رو هی سرم فشار هی قرص هی معاینه 

فکر کنم کلا دختره بی سر زبونی باشه هیچی نمیگه

ولی خب قبول کن عزیزم کوتاهی از مرد که زن اینجور زجر میکشه شده زیر سنگ شده قرض کرد به دشمنش رو زد هم‌ ...

معلومه آنه طفلکی خیلی بی زبونه که حتی زورش به کادر بیمارستانم نمیرسه وگرنه کی حاضر میشه انقد شکنجه بشه.

من میخوام برم با یه دکتر حرف بزنم که خودش یه مقدار پول بگیره بیاد دولتی سزارینم کنه. وحشتم از طبیعی هزار برابر شد با دیدن آنه.. به قول شما نهایتش دیگه فروختن حلقس دیگه☹️

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801