2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان همه چی پوله داشته باشی همه چی برات راحته من نه ماهش تحت نظر دکتر بودم ولی اون بیمارستان نمیومد ...

پای جونش الان درمیونه بحث داشتن نداشتن نیست دیگه ۹ماه‌ سختی کشیده دور ازجون‌ چیزی بشه یه عمر خودشو‌نمیبخشه

دیگه ادم قرض و‌فروش طلایی چیزی و واسه این چیزا میخواد دیگه 

خانوادش باید یکاری بکنن بچه داره عذاب میکشه

نه عزیزم اصلا همچین خبری نیست والا بحداباراول همچین چیزی میبینم 3دا آوردم طبیعی شکم اولم 5ساعت درد ز ...

من ازاین شانسا ندارم عزیزم.. من ازوقتی بی بی چکم مثبت شد لگن درد دارم تاهمین الان. مخصوصا وقتی زمین میشینم یا دراز می کشم ‌‌.قشنگگگ انگار لگنم داره خرد میشه .تایکی کمک نکنه نمیتونم بلند شم

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2802
نفسشون از جای گرم درمیاد.. سی چهل میلیون واسه یه زایمان خیلی ظلمه دیگه .

اره دیگ من نزدیک سه سال پیش شد هفت تومن الان بیست تومن شده

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
والا منکه باورم نمیشه مگه میشه!! دکتری چیزی نداره اونجا برا خودتو بچت ارزش قائل شو پول خرج کن سزارین ...

یه سر به بخش زایمان بیمارستانای دولتی بزنی باورت میشه.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نفسشون از جای گرم درمیاد.. سی چهل میلیون واسه یه زایمان خیلی ظلمه دیگه .

خب همین یه باره دیگه بهتر از اين زنش اینجور زجر بکشه مرد که زجر زایمان نمیکشه دیگه میخواد دست تو جیبشم نکنه خدای نکرده پولش خرج نشه

تازه همون سزارین هم درد داره ولی این بیچاره الان سه روزی هست تو لیبر هی معاینه هی زجر هی درد 

پای جونش الان درمیونه بحث داشتن نداشتن نیست دیگه ۹ماه‌ سختی کشیده دور ازجون‌ چیزی بشه یه عمر خودشو‌ن ...

اره خانوادش الان باید کاری میکردن ولی وقتی میری تو چنگشون مگه میتونی بیایی بیرون منظورم در کل هستش اگه میشد از همون اولش با یه دکتر هماهنگ میکرد دستمزدشو میگرفت دیگه الانم خودش کاری ازش برنمیاد خدا کمکش کنه . الان یه دکتر شخصی بری هرچقدرم حالت بد باشه دکترای خوب بخایی بری پولم داشته باشی  اصلا زود نوبت نمیدن باید از قبل وقت بگیری یهویی که نمیشه 

من ازاین شانسا ندارم عزیزم.. من ازوقتی بی بی چکم مثبت شد لگن درد دارم تاهمین الان. مخصوصا وقتی زمین ...

منم داشتم لگن درد درد کشاله ران کمر شبا تو خواب ناله میکردم اینا واسه بارداری طبیعیه قبل زایمان معاینه کن ببین لگنت مناسبه یانه من اولی کیسه آب پاره شدتو37هفته حتی به معاینه نرسید ولی بسپرخانواده ت اگه زیاد طول کشید بیان ببرنت نه مثل آنه خداییش تعجب دارم که این چجورشه

السلام علیک یا اباعبدالله ،
خب همین یه باره دیگه بهتر از اين زنش اینجور زجر بکشه مرد که زجر زایمان نمیکشه دیگه میخواد دست تو جیب ...

میدونم چی‌میگی عزیزم..حق هم داری.. ولی بضی وقتا بحث نخواستن نیس..نشدنه. شاید یکی واقعا نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801