2777
2789
خدااا این دختر رو کشتن الهی بمیرم براااااش

وایی طفلک خودم همینو کشیدم الان چی میکشه بخدا حتی اروم مینالیدم میگفتن بس کن صدات بقیه رو اذیت نکنه دولتی خیلی بیرحمن ناله اروم بود اینجوری میگفتن اگه جیغ میکشیدی که میکشتنت  بمیرم براش     

وایی طفلک خودم همینو کشیدم الان چی میکشه بخدا حتی اروم مینالیدم میگفتن بس کن صدات بقیه رو اذیت نکنه ...

الهی بمیرم براش فضا بیمارستان اصلا مسمومه حاال ادم بد میکنه من ک سر هر دوتا بچم امروز رفتم فرداش بچه بغل اومدم خونه منتهی سر پسرم یک هفته رفتم تا بستری شدم بستری هم شدم دیگ همون روز کشیدن بیرون

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی مادرشوهرت در مورد نحوه زایبدنت تصمیم میگیره و توام نمیتونی بهش بگی دخالت نکنه و کار خودتو انجام ...

تسلطی که این زن رو پسرش داره هیچ کسی نداره!

فقط امیدوارم بچه خودمم اینقدر حرف گوش کن من میشه یا نه

البته که خودمم محاله بذارم توی این یه فقره فضولی کنه!

2802
من حامله نیستم ولی اینجوری که بوش میاد کلاهم پس معرکه استمن مادرشوهرم میگه الا و باالله که باید طبیع ...

مادر شوهر من حق اظهار نظر تواین زمینه نداره به هیچ عنوان.. مشکل من هزینه ی زایمان سزارینه فقط .

به نظرم نذار از همین اول زندگی انقد مداخله کنه..دیگه نحوه ی زایمان چیزیه که حتی شوهرآدمم حق نظردادن نداره به نظرم بعد نه ماه عذاب کشیدن .. مهم خود زنه که چی بخواد .

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی بمیرم براش فضا بیمارستان اصلا مسمومه حاال ادم بد میکنه من ک سر هر دوتا بچم امروز رفتم فرداش بچه ...

عح مگه متاهلیییی  

همیشه فک میکردم زیر ۲۰ باشی🥲😂

اسمت هدا س؟

🦦...Until further notice, I am not bored
تسلطی که این زن رو پسرش داره هیچ کسی نداره!فقط امیدوارم بچه خودمم اینقدر حرف گوش کن من میشه یا نهالب ...

کتاب بخون برو مشاور هزار تا راه هس ازهمین اول روالو تغییر بدی..نذار اینجوری عادت کنن..فردا بچتم نمیذارن خودت تربیت کنی.فاصله بگیر از مادرشوهرت

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عح مگه متاهلیییی همیشه فک میکردم زیر ۲۰ باشی🥲😂اسمت هدا س؟

اره متاهلم دو تا بچه دارم عزیزم ..

چرا فک میکردی زیر بیستم😝🤣🤣 البته ک خیلی ها بهم گفتن بهت نمیاد میخوام نظر تو رو بدونم ....

ن گلم اسمم هدا نیست،

https://daigo.ir/secret/2452132653    هر کی درخواست بده ماااااادررررشو ..... مث مادر خودم دوست دارم ولی پددددرررررررشو‌ درمیارم،😝😝
مادر شوهر من حق اظهار نظر تواین زمینه نداره به هیچ عنوان.. مشکل من هزینه ی زایمان سزارینه فقط .به نظ ...

هزینه سز اختیاری تو شهرتون چقدره

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوش اومدی تو دل مامانی پسرم❤