2777
2789
عنوان

روانی شدم به خدا چکار کنم 👿 مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 607 بازدید | 52 پست
بله خیلی حال میدههروز هروز خونه مادرشوهر در حال کلفتی😍😍😍ووووای چه حالی میده به به

خدا نکشتت

خب عزیزم بهونه در بیار نرو تا از سرش بیوفته

یا چن بار که رفتی چیزی که درست کرده رو خراب کن مثلا شور کن بی نمک کن

دانشجوی دندون پزشکی هستم🦷💃
بله خیلی حال میدههروز هروز خونه مادرشوهر در حال کلفتی😍😍😍ووووای چه حالی میده به به

رک و راست بگو،منم مادرشوهرم از هنراش و سبزی با دست خورد کناش میگفت،من گفتم مامانمم سبزی اماده میخره من بشینم پاک کنم

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

من از روز اول گفتم که از این کارهای سبزی و ... انجام نمیدم چون شاغلم. مادرشوهرم عاشق این کارهاست و سال به 12 ماه داره سبزی میگیره و رب درست می‌کنه ولی از من توقع ندارم ولی آماده میشه به من هم سبزی و رب و ترشی و ... میده.

رو دادی بهش من دیوار به دیوار بودم سالی یه بار فقط موقع پیاز سرخ کردن میرفتم به من یه ظرف بزرگ میداد ...

بله تقصیر خودمه خیلی رو دادم و زیادی محبت کردم

الان سوارم شدن

این کاربری دست چهار نفر هست ♡.
2802
رک و راست بگو،منم مادرشوهرم از هنراش و سبزی با دست خورد کناش میگفت،من گفتم مامانمم سبزی اماده میخره ...

اینم همیشه از هنرهای کلفتی خونه مادرشوهرش میگه

همه جا هم بدی منو حتی توی روم به دیگران تعریف میکنه خیلی از من بدش میاد ولی کار کردنم رو دوست داره کلفتیم رو دوست داره

منم همین مشکلو داشتم اوایل خیلی رو دادم دیگه همیشه توقع داشت.

بعد یه مدت که تیکه انداخت جوابشو دادم به همسرمم گفتم مامانت زبونشو نگه نمیداره من دیگه نمیرم کمک بدم 

به همسرمم گفتم مگه تو چقدر برای خانواده ی من زحمت کشیدی که من برم کارای مامانتو بکنم 

من کارای مامان خودمو انجام نمیدم بعد توقع دارین برم کارای بقیه رو انجام بدم

اوایل همسرم ناراحت بود ولی از اون به بعد که جواب مادرشوهرمم دادم دیگه گفتم به من ربطی نداره بعد یه مدت دیگه همسرمم توقع نداره

یه بار سر یه مسئله دلخوری به وجود بیار دیگه نرو از اون بعد

منم همین مشکلو داشتم اوایل خیلی رو دادم دیگه همیشه توقع داشت.بعد یه مدت که تیکه انداخت جوابشو دادم ب ...

تازگی ها زیاد نمیرم و مادرشوهرم ازم دلخوره و همسرمم همش بهم حرف میزنه و اخم میکنه

میدونمم که میخواد تو این هفته سبزی بگیره ولی نمیرم

سلامتی خودم مهمتره

همون پول رو بده خب آماده بگیره

من یه عمر آماده خوردم ، مامانم همیشه آماده میگرفت

والله از خانواده شوهرم کمتر مریض میشم سالم ترم🫠

ازاول نباید سرویس میدادی اونقدر بدعادتش کردی الان بگی نه جنگ بپامیشه کم کم بهونه بیار نرو

اره تقصیر خودمه

دیگه کم کم دارم رویه رو عوض میکنم

همسرم هرچقدرم بخواد ناراحت بشه ب من چه

مگه اون میاد تو خونه پدرمادرم کمک بکنه؟

تازگی ها زیاد نمیرم و مادرشوهرم ازم دلخوره و همسرمم همش بهم حرف میزنه و اخم میکنهمیدونمم که میخواد ت ...

به هیچ وجه نرو حتی اگه قراره دلخوری بشه بعد یه مدت تموم میشه تازه بعدش بیشتر رو چشم میذارنت 

من تا خونه تکونی و فرش شستناشون و میرفتم اخرم مادر شوهرم به شوهرم میگفت کمک نمیده زنت

انقدر به شوهرم گفتن که اونم گفته بود زبونتو نگه میداشتی تا بیاد کمک

بعد اینکه نرفتم الان میرم ظرفایی که خودم خوردمو میشورم کلی تشکر میکنه 

خودتو داغون نکن بخاطر اینجور چیزا 

2801