2777
2789
عنوان

متاهلا اشتباه زندگی مشترک تون چیا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2135 بازدید | 124 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=355813175]اینکه قبول کردم تو ی ساختمون زندگی کنم باهاشون و اینکه سر ریزترین مسائل با همسرم ج ...

همسرم میگه رفتی خونه مامانم هر چی بهت گفتن همونجا جوابشونو بده نیا ب من بگو دعوامون بشه.. من همیشه اینطور بودم اونا ب من چیری میگفتن میومدم ب همسرم میگفتم بحث میکردیم آخرشم دعوا .. ولی الان یاد گرفتم همونجا جوابشونو میدم دیگه خودخوری نمیکنم و آرامش زندگیمم بهم نمیزنم

2802
این بلا سرم اومده ک انقد قهر نکردمناز نکردم ؛ بخشیدم و کوتاه اومدم و نخاستم سر هرچیزی قهر کنم و قهرو ...

چقدر شبیهیم 😥

چقدرتو زندگی قوی بودم بدون وابستگی🙁😥

بدون نازو عشوه،بدون اینکه شوهرمو تو فشار قرار بدم‌ برای خواسته هام.چقدر کوتاه اومدم

لالیم ودر سکوت دل بی زبان ما 💔لبخند واشک میشودانچه نگفتنی ست.🌻چرا این نیز نمیگذرد
بنظرت صمیمیت زیاد با شوهر اشتباهه؟ایا حد و مرز باید با خود شوهر هم باشه؟

نه با شوهرت تا میتونی صمیمی باش ولی اگه دلت از خانوادت گرفت اصلا بدی خانوادتو پیشش نکن یا ضعفی خانوادت داشت بهش نگو چون پرو میشه...

با خانواده شوهرت منظورمه که رسمی باش

نامه ی به خدا💌خدایاچرا💔  

با مادر شوهر زندگی کردم، تو خونشون عین اسب کار کردم، همه اینا به کنار چون اون زمان رسم بود، بزرگترین اشتباهم این بود که هنوز نرسیده بار دار شدم بدون اینکه بلد باشم با بجه چطور باید رفتار کرد وهنوزم دارم حسرت می خورم

چقدر زود دیر شد، حیف💔
با مادر شوهر زندگی کردم، تو خونشون عین اسب کار کردم، همه اینا به کنار چون اون زمان رسم بود، بزرگترین ...

شما عین مامان منی .. ۸ سال باهاشون زندگی کرده عین کلفت براشون کار کرده از وقتی مادرشوهر پدرشوهرش مردن یخرده حالش بهتر شده بعد ۳۰ سال بازم خاطراتش یادش میاد اعصابش بهم میریزه

چقدر شبیهیم 😥چقدرتو زندگی قوی بودم بدون وابستگی🙁😥بدون نازو عشوه،بدون اینکه شوهرمو تو فشار قرار بد ...

همه اکثرا میگن کم توقع نباشید

ولی من نمیدونم کم توقعی تو چیاس

من خودم کار میکنم قعطا اون هم پول نمیده

خیلی دوستش داشتم خیلی ابراز کردم خیلی محبت کردم خیلی وابسته بودم همه ی زندگیم تو اون آدم خلاصه شده بود همه زندگیم شده بود اولویتا و راحتی اون اینطور شد که از چشم افتادم خیلی راحت خیانت کرد و الان شده عشقم یه زن دیگه

خدایا بذار همیشه حست کنم❤🤲
شما عین مامان منی .. ۸ سال باهاشون زندگی کرده عین کلفت براشون کار کرده از وقتی مادرشوهر پدرشوهرش مرد ...

اره به خدا  الان یادم اومد باز به هم ریختم من احمق از خونشونم رفته بودم باز میرفتم خر حمالیشونو میکردم به جای رسیدگی به بچه طفل معصومم، الهی بمیرم برا بچم

چقدر زود دیر شد، حیف💔
2801