2777
2789
عنوان

متاهلا اشتباه زندگی مشترک تون چیا بود

| مشاهده متن کامل بحث + 2281 بازدید | 125 پست
این تجربه ککردی؟تو کتابها نوشتهاما من خودم میترسم امتحان کنم این روش میگم نکنه سرد بشهشما امتحان کرد ...

این بلا سرم اومده ک انقد قهر نکردم

ناز نکردم ؛ بخشیدم و کوتاه اومدم و نخاستم سر هرچیزی قهر کنم و قهرو عادی کنم الان پررو شده

اون قهر میکنه من باید ناز بکشم

یه دنده و لجباز شده

چون فک میکنه همیشه میبخشمش

ولی دیگه نه

اتفاقا از دیشب عوض شد حتی حرف زدنم باهاش و دیدم چجور ترسیده بود و هی میخواست بحثو عوض کنه منو بخندونه

الانم باهاش سردم دیگه

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

یعنی واقعا مردها با محبت زیاد وابسته نمیشنیعنی اینقدر سنگ هستن؟پس چقدر باید بهشون محبت کنیم؟

محبت زیادی اشتباهه

محبت باید به اندازه باشه و خیلی به زبون نیاریم 

در کل مرد باید زبانن بیشتر محبت بکنه تا زن

زنی که مدام چپ و راست محبت میکنه از چشم مرد میفته

در کل زنا باید روی زنانگی خودشون کار کنن تا اظهار محبت مثلا همیشه اراسته و مرتب بودن زن و خونه و به راه بودن غذا و نظم بیشتر مرد رو جذب میکنه تا محبت کردن زیادی

خدایا من از تو ، تو را خواهم و بس

جلوش از خانواده اش بد گفتم و ایراد گرفتم

من همیشه اونیم که بعد هر کاری ، حرفی و بحثی ساعت ها بهش فکر میکنم ببینم واقعن مقصرم..و بعدش پشیمونی بد میاد سراغم ..حتی با اینکه تهش واسه هر کس تعریف کردم گفته حق با تو بوده...اتفاقن خیلی به دلیلش فکر میکنم دلیلش اینه که هیچوقت ، هیچکس پشتم نبوده ..اتفاقن پشت بقیه بودن ..حالا من شدم یه ادم که مدام فکر میکنه تقصیر اونه و امان از این حس مثل خوره ادمو میخوره...این روزا حتی هر قدمی برمیدارم یا با کسی حرف میزنم هزار بار مرور میکنم چی گفتم خوب گفتم یا بد😭😭 خیلی عذاب بدیه بچه ها خیلی
2802
اره قبول دارمولی بنظرت کلا مردها چطور دلبسته یک زن میشنچقدر محبت باید کرد اندازه خودشون یا کمتر؟

من اینو فهمیدم که مردا هرچی بیشتر دهنشون سرویس میشه بیشتر دوس دارن

هرچی اذیتت بیشتره انگار عزیزتری

دیدی یه مرد عاشق میشه دختره میره میاد خیانت میکنه هزار غلط میکنه باز تو یادشون میمونه اون دختره

چون خیلی اذیت شدن

حتی واسه کار و پول و زندگی هم هرچی بیشتر بخای بیشتر پدر دربیاری مجبوره بیشتر تلاش کنه پیشرفت میکنه

از زنی ک زیاد خرج داره و گیر میده خوششون میاد اما نمیگن

محبت زیادی اشتباههمحبت باید به اندازه باشه و خیلی به زبون نیاریم در کل مرد باید زبانن بیشتر محبت بکن ...

این جمله اخری عالی بود

عالیییییییییییییی

واقعا اینقدر اثر کلام برای مرد پایینه؟

من اینو فهمیدم که مردا هرچی بیشتر دهنشون سرویس میشه بیشتر دوس دارنهرچی اذیتت بیشتره انگار عزیزتریدید ...

خیلی قبول دارم

It's my first time I living this life,DUH.            *✨INTP *                                   آه من، ایران من، هوای در سینه ست🌬️                              تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯.                من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)" -  

اها یکی دیگه از اشتباها بنظرم اینه

حتی اگه مردی واستون میمرد

گریه کرد و جنگید و بدستتون اورد فک نکنید پرنسس هستید حوری بهشتی هستید واسش

همیشه انتظار بد شدن و خیانت و همه چیو داشته باشید و حواستون باشه خودتونو ۱۰۰ درصد وابسته اش نکنید مث من

کل روزم ب اخم و رفتار و همه چیه اون بستگی داره خوب باشه خوبم بد باشه بدم کل زندگیم رو اونه

من اینو فهمیدم که مردا هرچی بیشتر دهنشون سرویس میشه بیشتر دوس دارنهرچی اذیتت بیشتره انگار عزیزتریدید ...

چون چالش دوست دارند

چون از چیزی ک راحت ب دست میاد خوششون نمیاد

2801