2777
2789
عنوان

هشت بار زنگ زدم جواب نمیده😐

171 بازدید | 19 پست

از ساعت ۲ تاحالا ۸ بار زنگ زدم حالا برگشته پیام داده ببخشید دستم بند بود عزیزم 😐 بعد دوباره زدم جواب نداد میگه ناهار می‌خوردم 

بنظرتون داره بهونه میاره ؟

کاربری دو نفره ⭕️ رد نکن امضامو تروخدااااا واسه نیتم دعا می‌کنی 🥲💔

وای انقد آویزون نباش😐😐😐😐😐😐😐

بازخوبه بلاکت نکرده

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ولش کن

چرا کنار بیایم وقتی میشه کنار بزاریم؟‌!. شمام حس میکنین زندگی داره خیلی سریع پیش میره و سنتون الكی الكی هی زیاد میشه؟  یکی از کدهای تقلب زندگی اینه که : تقریبا هیچکس به شما اهمیت نمیده، معدود آدمایی هم که اهمیت میدن در صورت بروز مشکل حاد تقریبا هیچ کاری جز غصه خوردن ازشون برنمیاد. پس جدا مراقب خودتون باشید. مراقب جسمتون، مراقب ذهنتون، مراقب سلامت روانتون.  تو شلوغش نکردی، همه ما درجه های مختلفی از حساسیت رو داریم. اگه چیزی تو رو اذیت کرده یعنی برای تو اذیت کننده بوده و نیاز نیست بیش از حد توضیح بدی😊 یه چیزی بهت بگم عزیزم؛ هیچکس حق این رو نداره که قضاوتت کنه، چون هیچ کسی واقعا نمیدونه که تو چی کشیدی، اونا شاید جریان ها رو شنیده باشن ولی «اون حسی که تو قلبت احساسش کردی رو احساس نکردن ...»😊میدونم نمیخوای اینو بشنوی، ولی آدما به تو وفادار نیستن، به نیاز هاشون از تو وفادارن. وقتی نیاز هاشون تغییر کنه وفاداریشون هم تغییر میکنه.😊
2802

احتمالا 

من خودم معمولا گوشیم سایلته یا واقعا بعضی وقتا موقعه ای زنم میخوره که اصلا نمیتونم جواب بدم.

ولی خوب یه آدمی هست که اصلا حوصلش رو ندارم یبار ۱۵ بار بهم زنگ زده بود

لطفا اگه کات کردی یا طلاق گرفتی یا رابطه ای رو گذروندی تاپیک هامو نگاه کن امیدارم برات مفید باشه🌟✨️🩵🩷
وای انقد آویزون نباش😐😐😐😐😐😐😐بازخوبه بلاکت نکرده

کارم خیلی واجب بود چ آویزونی بعدشم نامزدیم چرا باید بلاک کنه 😐

کاری به طرف ندارم

ولی خداوکیلی چخبرهههه 8 بار

نهایتا 2 بار

وقتی زنگ میزنی طرف برنمیداره دو تا حالت داره یا دستش بنده و نمیتونه که در این صورت  بار دوم زنگ زدن بی معنیه

یا دوست نداره جواب بده که بازم بار دوم زنگ زدن بی معنیه

کاربر قدیمی. دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهم شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
البته شمام بد موقع زنگ زدیا

چ بد موقعی آخه کارم خیلیی واجب بود باید زنگ میزدم بهش

کاری به طرف ندارمولی خداوکیلی چخبرهههه 8 بارنهایتا 2 باروقتی زنگ میزنی طرف برنمیداره دو تا حالت داره ...

آخه بالا هم گفتم کارم خیلیییی واجب بود مجبور بودم بعدشم خودش میگه معمولا سرکارم صدا زیاده نمیشنوم جواب ندادم چند بار بزن 

2801