2777
2789
عنوان

دخترم پیش دبستانی نمیره

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 66 پست

تو رو خدا جوابشو نده گریم کرد بوسش کن و خودت برو ویکم گریه میکنه و خودش آروم میشهسرگرم میشه تو مدرسه وگرنه کلاس اول بدبخت میشی از دستش

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

تو رو خدا جوابشو نده گریم کرد بوسش کن و خودت برو ویکم گریه میکنه و خودش آروم میشهسرگرم میشه تو مدرسه ...

ولم نمیکنه دوهفته اول بوسش میکردم بعد خداحافظی میرفتم الان اصلا ولم نمیکنه 

2802

چیزی که دوست داره رو براش هدیه بگیر بده به معلمش که از طرف خودش بهش بده و معلمش هم تشویقش کنه،و خودت هم از طرف خودت هدیه جداگونه بگیر بهش بده و باهاش صمیمانه صحبت کن مطمعن باش درست میشه نمونه اش رو داشتیم

نمیدونم والا هی از سرکلاس هم پا میشه میاد بیرون ببینه هستم یا نه

چند نفر هستند ماماناشون پشت در هستند میان نگاه میکنند میرن ولی دخترم این دوروز اصلا سرکلاس نشست اونم با من پشت در با اینکه میدونه تا بهش نگم نمیرم

جوابشو نده اگه میخای موفق باشه اصلا جوابشو نده برو

اگه میرفت سرکلاس گوش میداد من حالا چند روز پشت در میشستم مثل مامانا دیگه تا عادت کنه این منم هستم نمیره سرکلاس این عصبیم کرده

کلاس کاراته میرفتم داخل باشگاه بازم تمرین نمیکرد

خب نمیشه خونه بمونه بازی کنه؟ بعد کلاس اول بره مدرسه...

خب اگر کلاس اولم یه هفته رفت دیگ نرفت چی...بنظرم باید دلیل اصلی رو پیدا کرد

عضو گروه نارنجی قد ۱۷۰ وزن اولیه ۹۳ وزن فعلی ۸۶ وزن هدف ۷۵ من میتوانم  
چیزی که دوست داره رو براش هدیه بگیر بده به معلمش که از طرف خودش بهش بده و معلمش هم تشویقش کنه،و خودت ...

گفتم برو تا برات بگیرم یا معلم بده ولی بازم درست نشد حتی معلمش امروز جایزه داد بهش

اگه از اول نمیرفت یه چیزی الان رفته بعد فکر میکنه همه چی تو زندگی همینجورکلاس اول این کارارو کرد چی

باهاش صحبت می‌کنی دلیل کارش چیه؟؟؟خسته میشه؟معلم بداخلاقی میکنه؟بچه ها باهاش دوست نمیشن؟؟

چند نفر هستند ماماناشون پشت در هستند میان نگاه میکنند میرن ولی دخترم این دوروز اصلا سرکلاس نشست اونم ...

باید صبور باشی 

تا به محیط عادت کنه شاید زمان ببره 

نگران هم نباش 

بهیچ عنوان تسلیم نشو چون امسال اگه نره سال بعد کلاس اول اذیتت می‌کنه 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️
باهاش صحبت می‌کنی دلیل کارش چیه؟؟؟خسته میشه؟معلم بداخلاقی میکنه؟بچه ها باهاش دوست نمیشن؟؟

اصلا صحبت نمیکنه دوسم نداره من در موردش حرف بزنم کلاس کاراته هم میرفت تا میگفتم بیا در موردش صحبت کنیم میرفت تو اتاق گریه الانم از صبح هر چی میگم با وری میره اتاقش

میدونید چرا بچه ها اینجور شدن چون سن مدرسه از هفت سال شده ۶سال وبچه هم باید ۵سالگی بره پیش دبستانیدر ...

تو تمام کشورها حتی پیشرفته مدرسه رفتن از ۵ سالگیه ...فک کن بچه تا ۷ سالگی تحت هیچ آموزشی نباشه ...بعدشم پیش دبستانی تمام تمرینات و آموزشش با بازی و سرگرمیه

2801