2777
2789
عنوان

نامزدی

178 بازدید | 18 پست

سلام . با دختری نزدیک به یک سال دوست ام و رابطمون جدیه ولی یه مشکلی دارم باهاش. و اونم اینکه تقریبا هر هفت روز هفته ۵ بارش همدیگر رو می‌بینیم ولی یه مساله هستش اونم اینکه هیچ وقت نشده تو روز بریم بیرون و هر زمان بهش گفتم میگه شب ها مثلا ساعت ۸ ۹ بریم. میگه از روز خوشم نمیاد. و تو این یکسال کلا ۳ بار تونستم بگم بریم بیرون اونم سر ظهر . مثلا میگم ساعت ۵ میام میگه نه همون ۷ یا ۸ بیا. نمیدونم دلیلش چیه. و اینکه احساس میکنم تمرکز نداره .

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
خب شاید شبو بیشتر دوست داره بپرس ازش راحت حرفتو بهش بگو

ازش پرسیدم میگه از نور خوشم نمیاد و  این چیز ها.  واینکه چون تمرکز نداره و بعضی وقت ها چیزی بهش میگم فراموش میکنه مشکوک شدم بهش

شاید میترسه توی روز کسی ببینتشچند سالتونه؟

نه اصلا بحث دیدن نیست و همه میدونن. این‌ه تمرکز هم نداره و چیزی بهش میگم و فراموش میکنه زودی یکم فکرم رفته سمت چیز های دیگه و بهش شک کردم 

دلیل خاصی نداره ک شاید شبا تایمش آزاده

روز های تعطیل حتی عید و جمعه ها هم همین طوره .نمیاد و قرار ها رو میزاره ۸ شب به بعد . اصلا نور تو آسمون باشه نمیاد و حتی رستوران هم میریم میگه بریم جایی که نور کم باشه

خفاشه؟🙁ازمایش هنوز نرفتید؟دیگه مثلا چیاش خیلی غیرعادیه

واقعا حافظه کوتاه مدتش تعطیله. و تمرکز نداره و جایی هم می‌خواهیم بریم ایده ای نداره. و یکبار هم تو حرف هاش اشاره کرده بود که کسی اگه تفریحی گل بکشه اشکالی نداره

2801