2777
2789
عنوان

رژیم برای پلی کیستیک

59 بازدید | 12 پست

بچه ها من واقعا خسته شدم.. چرا هیچی بزای این پلی کیستیک خوب نیست؟ درواقع خیلی چیزا هستن که خوبن ولی واقعا وقتی میام ناهار درست کنم و شام بذارم و صبحونه بخورم گیج میشم.. نمیدونم باید چی درست کنم. همه غذاهامون وابسته به برنج و نونن.. برنج قهوه ای و نون سبوس دار جایگزین کنم بهتره..؟ یا اوناام ضرر دارن🤦🏼‍♀️ میام گوشت بذارم میبینم گوشت خوب نیست.. مرغو جایگزین کردم گفتن مرغم خوب نیست.. سیب زمینی و ماکارونی گفتن خوب نیست.. از یه طرف صبحونه هیچی نمیتونم بخورم لبنیات و نون و سنگک و مربا و اینا رو که کلا باید قطع کنم.. عسل هم طبیعی و اصل پیدا نکردم به اینا شکر میزنن.. خسته شدم انقدر مجبورم تخم مرغ و سبزی و میوه و حبوبات بخورم. لطفا تجربیاتتونو باهام به اشتراک بذارید من بدونم چی میتونم درست کنم خیلی خستم.. 💔

اینقدر سخت‌ش نکن عزیزم 

فقط قند و شکر رو حذف کن یا به حداقل برسون 

روی برنجت هم وقتی خورشتی هست اصلا روغن نده 

مصرف چربی رو یکم محدود کن. 

غذاهای فست فود و ناسالم هم حذف کن 

روزانه هم با نهارت سالاد بخور. (با ماست به جای سس) 

اگه دوس داری کلم بروکلی هم بهش اضافه کن 

نان جو ۱۰۰درصد بخر یا خودت ارد جو با سبوسش بخر خودت درست کن نون ب صرفه تره.کره ی بادام زمینی جلو خودت میگیرن لخر با نان جو بخور محشره سیر میشی.روغن و شیرینی و قند هرچیزی که شیرینه رو حذف کن ۴۰روز.شبا یکساعت پیاده روی کن.ویتامین دی  بخور.برنج و نونم نخور.هرچیزی میخوری با نون جو بخور.الان خوبه حجامت عام کن و روزی دوتا تا ی هفته انار بخور.ناشتا آب گرم و خاکشید و چیا و ی لیمو ترش توش بریز بخور محشره.سرخکن  بخر.کلا همه چیزی و بخار پز یا بدون روغن درست کن.

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

دارو گیاهی  فراسیون یا عرقش با پنج انگشت وبومادران بخور

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2802

صبحانه ارده خرما. تخمه مرغ ابپز گاهی املت با گوجه بعد تخمه مرغ خرما دارچین. خوراک لوبیا. نیمرو روش دارچین بریز .خرما گردو . 

غذا جوجه سینه مرغ .گوشت گوسفند خوبه گاو ن لوبیا پلو. اسفناج تخمه مرغ. کلم  بروکلی بزار بپزه تخمه مرغ بزن  بهش‌ اش رشته بدون رشته یا کم زرشک پلو با گوشت باغالی پلو. قیمه 

بعد میزان برنجی که خوردی  کم کن  نون سبوس دار خوبه با برنج قهوه ای نونم باز سنگک میگن بهتره روغنم دمبه یا زیتون کنجد استفاده کن لبنیات حذف یا محدود قند و شکر که کلا حذف 

روزی هفتا ۱۴تا بادوم درختی پوسکنده بعد از یک ساعت از غذا ده دقیقه یک ربع برقص نیم ساعت پیاده روی استرسم که از خودت دور کن ویتامین دی هم باید خوب باشه اگه کمه قرصشو بخور

💚👩🏻‍🎓

بعد شبا قبل دوازده بخواب صبحا قبل هشت صبحانه بخور 

غذای مونده هم نخور و چیز های که کارخانه ای و مواد نگه دارنه داره هم همینطور فسفت فود هله و هوله هم که ممنوع 

💚👩🏻‍🎓
صبحانه ارده خرما. تخمه مرغ ابپز گاهی املت با گوجه بعد تخمه مرغ خرما دارچین. خوراک لوبیا. نیمرو روش د ...

مفیدترین چیزی بود که راجع به رژیم pco شنیدم تا الان واقعا ممنونم ازت عزیزم

مفیدترین چیزی بود که راجع به رژیم pco شنیدم تا الان واقعا ممنونم ازت عزیزم

فدات شم برو تایپک هایی که در مورد تنبلی بخون نکته برداری کن خودتم خیلیا نتیجه میگیرن ما یه دفعه ای اینجور نشدیم به مرور اینطوری شدیم به مروز زمان هم  خوب میشیم به امید خدا 💚💚😘😘

💚👩🏻‍🎓