2777
2789
عنوان

شوهرم بلاکم کرده از اینستا بیایین خواهرانه راه حل بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 765 بازدید | 79 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشخصه اهل حساب کتابن اصلا کوتاه نیا بگو بابام هرچی بخره دستش درد نکنه بقیه کم وکسری رو اگه عرضه داشت ...

اون روز مامانش برگشته میگه مادر من خدا رحمتش کنه خودرو خوراکمون و اون میداد اون باعث شد ما خیلی جلو بیفتیم همینجوری موندم هیچی نگفتم

2802
ی چیزی ک منو توزندگی یاد گرفتم و خیلی ب کارم اومد داد و بیداد و دعوارو کلأ کنار گذاشتم واقعأ با داد ...

اره واقعا باید بتونم تمرین کنم شوهر منم فقط به این حساسه میگه محبت کن احتراممو در هر شرایط نگه دار که من نمیتونم در هر شرایط نگه دارم اون داد زدنی نمیتونم سکوت کنم

راس میگی ولی بلد نیستم😔😔کاش تو مامانم بودی یا خواهرم مامانم که همش کاری می‌کنه دعوا کنم باهاش

طبیعیه عزیزم

منم بعد ده سال زندگی پراز چالش کم کم فهمیدم چطوری باید رفتارکنم

روز اول هیچکس یاد نداره گلم

بلاکت کرددیروزتاپیکتودیدم کامنتم گذاشتم برات اخ چرابلاک کرده واااااااببین چراازنامزدقبلیش جداشده بنظ ...

عقد کردم دیگه تموم شده سر همین چیزای چرا دعوتشون شده جهیزیه این چیزا 

اما منم چیزی بعد ۲۱ سال توی زندگی یاد گرفتم بعضی مردها اصلا زبون نرم و خوش حالیشون نمیشه با جنگ و دع ...

خب لینجوری خودتم اذیت میشی روح و روان بچه ها از بین میره بابای خودمم عین شوهر شما بود فقط دعوا و جنگ روش تأثیر داشت باور کن ما پنج تا بچه هیچکدوم از لحاظ روحی و روانی سالم میستیم از دست دعواهاشون

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
بلاکت کرددیروزتاپیکتودیدم کامنتم گذاشتم برات اخ چرابلاک کرده واااااااببین چراازنامزدقبلیش جداشده بنظ ...

والا خود به خود بلاک‌کرد من نه پیام داده بودم نه چیزی البته قبلا هم اینجوری کرده بودیم 

عزیزدلم صبور باش ، فعلا زنگ نزن بهش ، ببین خودش پا پیش میزاره ، اگه خبری نشد شب براش یه پیام زیبا بف ...

فداتبشم من به من میگه تا اخلاقتو درس نکردی سمت من نیا

اره واقعا باید بتونم تمرین کنم شوهر منم فقط به این حساسه میگه محبت کن احتراممو در هر شرایط نگه دار ک ...

منم اینجوری بودم ولی الان شوهرم بهم خیانت هم کرد دعوا نکردم بی احترامی نکردم جور دیگه ای دارم عذابش میدم مدام ازش پول میکنم بهش دروغ میگم بهش خیانت کردم جلو چشم خودش هرکاری کردم جز دعوا و داد و بیداد

تورو خدا لایک نکن😐😐😐

شوهر شما گوشش تو دست مادرش هست 

این حرفایی که میزنه از اونا میشنوه 

نه مادرشوهر و نه پدر شوهرت هیچ کدوم عاقل نیستن طبق حرفایی که بهت زدن ، شما عاقل باش ،با شوهرت بحث نکن 

مثلا بهش بگو ما قراره یک عمر کنار هم ،همراه هم باشیم حالا کم و زیاد جهیزیه من ،جشن عروسی مشکلاتمون دوتایی حل کنیم ،سعی کن باهاش بحث نکنی که بره سمت مامانش

تو ازدواج اوایل این بحث ها هست ،اگرم خانواده شوهر عاقل نباشن ممکنه تا سالهای سال درگیر همین چیزا باشی 

2801