2777
2789
عنوان

شوهرم بلاکم کرده از اینستا بیایین خواهرانه راه حل بدین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 725 بازدید | 76 پست

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
سیاست داشته باشمثل مردها رک و با صدای بلند حرف نزنوقتی گفت عروسی در حد جهیزیه میگیرمبگو خیلی دوست دا ...

عزیزم ببخشید برای خانم ها هم ترفندی داری؟میخوام مامانمو راضی کنم دیدم ماشالله شما خیلی بلدی🥺❤

سلاممممم خوشگلهههه چه دماغ خوش فرمی عجب لبایی عاشق لبخند نانازت شدم در یک جمله کل  گل های دنیا جلوی زیبایی تو کم میارن اگه کسی امروزت بهت نگفته من میگم: خیلی دوستت دارم و به وجودت افتخار میکنم .زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و پرتقال فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام.خوشبختی مثل بوی نارنگی ته کلاسه وقتی که شروع بشه بوش همه زندگی رو میگیره"اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم .داشتم میگفتم خواهر یک عدد شوهر دارم اسمش چیه؟(ارسطو دیگه مگه اسممونمیبینی.)شوهر من الکی پشتش حرف زیاده وقتی مثل دوتا ملخ عاشق کنار هم نشسته بودیم خودش گفت من اولین دختریم که رفته خواستگاریش دختر محمود نقاش و زن چینی و خواهر زاده اوس موسی همش بهونست اینارو حسودا ساختن رابطه مارو بهم بزن چون تو این دوره زمونه شوهر به این اقایی و صد برابر جذاب تر از  شوشویی من مگه پیدا میشه؟
چرا با خانواده ی خودت نمیری خرید جهیزیه ؟؟ چرا بااون میری ...بهتره با خانواده ی خودت بری ...و در حد ...

کی گفته با اون رفتم من کی گفتم با اون رفتم خرید جهیزیه من تموم شده همشم با خانوادم رفتم اپن اصلا نمیدونه چی خریدم

مطمعنم یادش دادن بابای خاله زنکش هی به من میکف مادر شوهرت دوتا ماشین اپن زمان جهاز آورد همه دهنشون ب ...

مشخصه اهل حساب کتابن اصلا کوتاه نیا بگو بابام هرچی بخره دستش درد نکنه بقیه کم وکسری رو اگه عرضه داشتیم بعدا باهم میخریم

ی چیزی ک منو توزندگی یاد گرفتم و خیلی ب کارم اومد داد و بیداد و دعوارو کلأ کنار گذاشتم واقعأ با داد و بیداد و دعوا کاری از پیش نمیبری سعی کن بدون داد و بیداد باهاش حرف بزنی

تورو خدا لایک نکن😐😐😐
سیاست داشته باشمثل مردها رک و با صدای بلند حرف نزنوقتی گفت عروسی در حد جهیزیه میگیرمبگو خیلی دوست دا ...

راس میگی ولی بلد نیستم😔😔کاش تو مامانم بودی یا خواهرم مامانم که همش کاری می‌کنه دعوا کنم باهاش

چون من داد زدم مامانم گفت خیلی بد داد زدی زشته فلان همیشه دیر می‌کنه من واقعا نمیتونم

بلاکت کرددیروزتاپیکتودیدم کامنتم گذاشتم برات اخ چرابلاک کرده واااااااببین چراازنامزدقبلیش جداشده بنظرم تاعقدنکردی یکم بیشترفکرکن

ی چیزی ک منو توزندگی یاد گرفتم و خیلی ب کارم اومد داد و بیداد و دعوارو کلأ کنار گذاشتم واقعأ با داد ...

اما منم چیزی بعد ۲۱ سال توی زندگی یاد گرفتم بعضی مردها اصلا زبون نرم و خوش حالیشون نمیشه با جنگ و دعوا بهتر جواب گرفتم هم شوهر خودم این مدلی هم شوهر خواهرم 

الان چیکار کنم نکنه جدا شم نمیخام جدا شیم😔

عزیزدلم صبور باش ، فعلا زنگ نزن بهش ، ببین خودش پا پیش میزاره ، اگه خبری نشد شب براش یه پیام زیبا بفرست ولی صحبتی از معذرت خواهی نکن چون حق با دوتاتون هست و نیازه تا این استرس مراسم و جهیزیه از روی دوش جفتتون برداشته بشه

هوای ِ تو ، اجابت ِ تمام ِ عشق است . . . 
2801