2777
2789
عنوان

شما ماهی چند کیلو برنج تموم میکنین

1202 بازدید | 125 پست

سلام.ما سه نفریم ماهی ده کیلو برنج مصرف میکنیم فقطم ناهار برنج میزارم هر روزم غذای برنجی برنجی نمیزارم برای ناهار بعضی روزا نونی میخوریم ولی ده کیلو مصرف میشه .به نظرتون عادیه بامن دارم زیاد مصرف میکنم؟خودم حس میکنم زیاده

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

سالی ۵۰ کیلو

ﻭ ﺑﻪ ﺳﺒﺐ ﺩﺭﻭﻏﻲ ﻛﻪ ﺯﺑﺎﻧﺘﺎﻥ ﮔﻮﻳﺎﻱ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺍﺳﺖ ، ﻧﮕﻮﻳﻴﺪ : ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﺍﺳﺖ ﻭ ﺍﻳﻦ ﺣﺮﺍم ، ﺗﺎ ﺑﻪ ﺩﺭﻭﻍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺍﻓﺘﺮﺍ ﺑﺰﻧﻴﺪ [ ﻛﻪ ﺍﻳﻦ ﺣﻠﺎﻝ ﻭ ﺣﺮﺍم ﺣﻜﻢ ﺧﺪﺍﺳﺖ ] ; ﻣﺴﻠﻤﺎً ﻛﺴﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺩﺭﻭﻍ ﻣﻰ  ﺑﻨﺪﻧﺪ ، ﺭﺳﺘﮕﺎﺭ ﻧﺨﻮﺍﻫﻨﺪ ﺷﺪ .(١١٦نحل)
2802

مام سه نفریم این ماه دو کیلو فقط چون بیکاریم وپول خرید نیست

پسرم امروز رف مدرسه گفت مامان نهار پلو بپز 😓

دوستان گلم خواهشا اگر عزیز از دست رفته دارین و براش ختم قران میخواین بهم درخواست بدین ..لطفا دعا کنید شوهرم کار پیدا کنه و خداوند درب رزق وبرکت  رو به رومون باز کنه🙏

ما هم همون ماهی ده کیلو 

با این اوصاف که شوهرم و پسرم خیلی خوب غذا می خورن 

بعد من شام درست نمی کنم غذای ظهره زیادتر می پزم با یه چیزی کنارش بچه هام می خورن 

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 
وای چرا من اینقدر زیاد مصرف میکنم پس به اندازه هم میپزم روزی چهار پیمانه

خب خوراک تون زیاده حتما 

بحث کردن با یک احمق، ثابت میکند که دو احمق وجود دارد.☺️                                                                                 
هر روز غذای برنجی داریم بخاطر همین ماهی ۱۵ کیلو

بچه ها دوست دارن معمولا

دوستان گلم خواهشا اگر عزیز از دست رفته دارین و براش ختم قران میخواین بهم درخواست بدین ..لطفا دعا کنید شوهرم کار پیدا کنه و خداوند درب رزق وبرکت  رو به رومون باز کنه🙏
2801