2777
2789

به شوخی هم بزنم رو دستش آنقدر ناراحت میشه میگه بابای من و نزن حالا که اونو زدی منم بزن اصلا کافیه یکم بحثم بشه میگه با بابای من دعوا نکن گناه داره در کل دخترا یعنی انقدررررر بابایی هستن؟حالا عجیبه همیشه من براش خوراکی میخرم ولی باباش و بیشتر دوست داره عجیبه واقعا

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

بله خدا حفظش کنه دختر منم همینه 

تازه بعضی وقتها به شوخی به همسرم میگم دوستت ندارم وقتی حرصم میگه 

دخترم میگه بابا رو دوست نداری عوضش من خیلی دوسش دارم دخترشم !!!! نمیزارم اذیتش کنی

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم

بچگی آره بابایی هستن

ولی بزرگ بشن مامانی هستن

همدم و مونس و غم خوار مادرن

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند
بچگی آره بابایی هستنولی بزرگ بشن مامانی هستن همدم و مونس و غم خوار مادرن

چه امضای قشنگی🧡 منم بابایی بودم تا نوجوونی بعد مامانی شدم الان طرف هیچکدوم نیستم خخخ

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr
۷سال

خدا حفظش کنه

اره طبیعیه بعضی دخترا زیادی رو باباشون غیرت دارن 😂

بچه شما که 7 سالشه

یکی از آشناها دخترشون 31سالشه

اگه خانمه مثلا با شوهرش یکم بحث کنن دختره ب مامانش میگه آی آی عروس  پسرمو اذیت کنی میبرمش خونه خودمون ها 

♥️married♥️
چه امضای قشنگی🧡 منم بابایی بودم تا نوجوونی بعد مامانی شدم الان طرف هیچکدوم نیستم خخخ

چشمات قشنگ می بینه ❤

کسی از فاسد حمایت نمی کند جز فاسد ! کسی از آدم هرزه حمایت نمی کند جز هرزه ها ... ( داستان روباه دم بریده رو پیشنهاد میکنم سرچ کنید بخونید ) 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸بانویی باش که روز قیامت وقتی پیامبر ﷺ تو را دید بفرماید :  ایشان  بانویی هست که سنتم را زنده کرد     زمانی که بانوان امتم دچار فساد( بی حجابی ، دوست پسر ، بددهنی ، بداخلاقی  و ... ) شده بودند