2777
2789
عنوان

باکسی ک دوسش ندارین ازدواج میکنین

197 بازدید | 14 پست

باکسی ک دوسش ندارین ولی موقعیت خوبی داره ازدواج میکنین؟؟ 

نمیدونم چرا همه رابطه ها یطرفه س ، هرکیو خواستم خودشو گرفت . اصلا انگار ب دوست داشتن الرژی دارن . اما ب یکی محل نمیدی مث سگ دنبالته . خسته شدم ازاین شرایط

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
باهاش در ارتباط باش شاید علاقه مند شدی ولی بدون دوست داشتنش ازدواج نکن ،لااقل یه علاقه ی نسبی بینتون ...

والا چن دفعه ی رفتم بیرون چن سال قبل . ولی اصلا احساس پیدا نکردم . ولش کردم . دوباره پیام زده . نیتشم ازدواجه .

بله من حدود ۱۲ سال پیش ازدواج کردم البته ب اجبار مامانم 

ن دوستش داشتم ن پولدار بود ولی خوب الان دوستش دارم درسته پولدار نیست ولی در طول زمان بهم ثابت شد خیلی آدم درستیه ...چشم پاک با معرفت مهربون با صداقت....اینا برام مهمتراز پول هست

خوشبختی ینی داشتن ی خانواده چهارنفره🥰                     خوشبختی ینی همسرت مثل کوه پشتت باشه و نذاره خم ب ابروت بیاد ❤️و خوشبختی ینی دونفر واقعا عاشق هم باشن❤️❤️

راستش من وقتی همسرم اومد خواستگاریم اصلا دوسش نداشتم وبه دلم ننشست وضعیت مالیش هم معمولی بود به فکر اونش نبودم فقط چون از بچگی عاشقم بود وسماجت داشت به حساب عشق اون بله رو دادم الان ۱۶سال میگذره خداروشکر راضیم اما ته دلم دوست داشتم عاشق میشدم و با عشق ازدواج میکردم.

لطفا برای آمرزش روح مادرم یه صلوات بفرستید .ممنون
والا چن دفعه ی رفتم بیرون چن سال قبل . ولی اصلا احساس پیدا نکردم . ولش کردم . دوباره پیام زده . نیتش ...

بدون هیچ احساسی نمیشه ازدواج کرد 

اگه فکر می‌کنی بازم نمیتونی هیچ حسی بهش داشته باشی ردش کن وگرنه اونم اذیت میشه ،گناه داره

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده♥️

متاسفانه ۹۹ درصد مردم ایران این خل وضعی رو دارن باید با سیاست پیش بری هر کیو ووست داشتی جلوی چشمش باش و ارتباط بگیر ولی نه نزدیک تا خودش بیاد، پسرای ایرانی عادت دارن بدون  نبال دختر ، یکی بیاد خودش اخه پیفه

اگه ازش بدم نیادو کسی دیگه رو دوس نداشته باشم و ادم خوبو پولدار باشع اره بعدش عشقش بوجود میاد حداقلشم نیومد ازش بدم ک نمیاد بجاش پولداره ولی اگه با عشق بی پول ازدواج کنم از بی پولی عشقمونم از دست میدیم این دوره فقط پوله ک جوابه حرف اولو میزنه

کاربری دست دو نفره منو خواهریم(دوستم)🥰

نه متاسفانه یا خوشبختانه نمیتونم همچین چیزی رو قبول کنم البته الان میشه نامزد شد و چندما رفت و اومد داشته باشین شاید توام نظرت عوض شد 

ولی من دوسش نداشتم با اینکه هم ظاهری خوشتیپ و خوش قیافه بود هم آشنا بود هم خونواده خوب و خوش اخلاقی داشت هم پسره با معرفت بود هم اینکه وضع مالیش عالی بود سرکار بود موقعیتش همه جوره خوب بود ولی دل قبول نکرد اجازه نداد ردش کردم 

ولی همسرم و انگار در نگاه اول عاشقش شدم 

و الانم خداروشکر خیلی از زندگیم راضی ام 

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 
2801