2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 99479 بازدید | 1609 پست

کم چرت بگو 

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

بخدا ماهم ماهی ۳۰ میلیون خرج میکنیم ....آنقدر متوسط رو به پایین هستیم که کاملا مشخص ....پول اجاره وقسط ....شارژ ساختمون ...مدرسه ..کرایه تاکسی ...‌خورد خوراک قشنگ ۳۰ تا ۳۵ میلیون در ماه میشه  اما حتی مادرم بمن میگه چقدر داری سخت زندگی می‌کنی 

2802
با مستاجری و کرایه خونه سه تا بچه داری؟؟؟؟واااااقعا دمت گرم چ دل بزرگی داری خداروزیشونوبرسونه.

برای چهارمی هم بارداره حالا🫣😵🥴

در من، مریم امیرجلالی پریود شده..............همه چیز خراب اندر خراب است.زندگی، هوا، کشتنِ وقت، همه چیز.هیچ معلوم نیست که چه خواهد شد.توضیح جزئیات جز دردسر نتیجه‌ای ندارد...
برای چهارمی هم بارداره حالا🫣😵🥴

نگوووووویاخدااااا  

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  
نگوووووویاخدااااا

آره خودش نوشته باردارم بخون همون پیامشو

آره خودش نوشته باردارم بخون همون پیامشو

من فک کردم باهمون  تو راهی سه تاداره واقعا سخته بخدا اخه جالب اینجاس اللن اکثر صابخونه ها ب کسایی ک بیشتراز یدونه بچه دارن خونه نمیدن

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

شغل بابای من کشاورزیه باید تو طول سال فقط خرججججج کنی

بعد تو نابستون ک‌محصول برداشت میکنی یهو پولدار میشیییی

هم امروز ۲۰ میلیون داده به کودو وسم و اینا بادوم گردو انگور گیلاس هلو زردالو همچی ام برداشت کرده فروخته حسابکنیم  نزدیک ۱ میلیارد بادوم فروخته حالا بقیشم خورده بوده و تو فصلش بوده ولی کلا ما با ماهی ۷ تومن خوردو خوراکمونه

اینجا مجازیه نباید جدی بگیری دوستان با چهل پنجاه تومن فقط هزینه ی خوراکَشون فک کنم هر روز حاویار میل ...

شما صد در صد یا خونه دارید از خودتون یا خونه مفتی پدر شوهر جان نشستی بچه هم نداری صد در صد بخش بزرگی از ناهار و شام هم خونه ی پدرت یا پدر شوهرت تشریف داری 

یه سری از اقلام خوراکی مثل برنج و میوه و این جور چیزا هم برات میارن 

خیلی نی نی سایتی ها مثل شما ادعای صرفه جو بودن و کم خرجی دارن ولی تو عمقش که بری دارن ساپورت میشن از جایی 

اگر مستاجر بودی و بچه داشتی و صفر تا صد خرجت پای خودت بود و ماهی چهار تومن خرج کردی بیا اینجا رجز بخون دوست عزیز

یک بوسه برای قلبم یک بوسه برای تو یک گلبرگ با عطر شعرم همراه نامه های تو
2801