2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 99780 بازدید | 1611 پست
اینجا خیلی ها هستن که با ماهی 10/12میگذرونند دل نسوزونیم لطفابعدش مگه چی میخوریید چند نفرید در ماه د ...

مگه فقط خورد و خوراکه 

دکتر تعمیر ماشین مهمون لباس 

من فقط سه میلیون گردو خریدم والا بلا پولدارم نیستیم 

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

ماهم همینیم الان دوماهه نتونستیم پس انداز کنیم یه ریال😐

اینجا مجازیه نباید جدی بگیری دوستان با چهل پنجاه تومن فقط هزینه ی خوراکَشون فک کنم هر روز حاویار میل میکنن.ما خودمون دو نفریم با ماهی کمتر از پنج تومن زندگی میکنیم.لاکچری نمیشه گفت واقعا خیلی معمولی بازم خداروشکر نه لباس آنچنانی خیلی وقتا از خیلی چیزا دوست داریم میزنیم.

شما با خرید از فروشگاه های بزرگ یک ویلا بر ویلاهای صاحبان سرمایه اضافه سوپرمارکت های کوچک رو ازبین میبرید.حق انتخاب با خودتان
2802

و منی که همسرم سه چهارماه یکبار، ۱۵ میلیون میاد دستش، چون پروژه ای کار میکنه. فقط اجاره خانه ماهی ۷ میلیون میگیریم. این پول اجاره خانه، در همان ابتدا باید حتما سرمایه گذاری بشه در طلا و .... . فقط سالی یکبار، نوروز برای لباس باکیفیت برای خانواده چهار نفریمان خرید میکنم. در شهر غریب زندگی می‌کنیم و مهمان نداریم. بچه ها مدرسه دولتی میرن. در خانه ۱۲۰ متری شیک در الهیه مشهد زندگی میکنم و اجاره نمیدم. همیشه از خدا میخوام رزق و روزی بی نهایت بهمون بده. خودم با تحصیلات عالی، خانه دار هستم. فقط نمیدونم چجوری داریم زندگی میکنیم، کیفیت غذایمان هم عالی هست خداروشکر. فکر کنم فراوانی و برکت زندگیمون به خاطر وجود امام رضای مهربونه. 

الهی بمیرم برا خودم ک با یارانه ۱۱تومن حقوق داریم و ماهی ۷تومنم کرایه میدیم.

واقعا چیکارمیکنین ۴۰ ۵۰ یا ۱۰۰بهتون نمیرسه لعنتیا ب منم بگین.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  

وای نگوازخرجتمن دوتابچه چهارمی واولی دارم ویکیشم کلاس نقاشیه خرج لقمه هاشون ب کنار.هردفعه ی بهونه پول میگیره مدرسه هابه کنار.ب خداباردارم یک ماه پیش سونو وازمایش نوشته نتونستم برم انجام بدم کرایه خونه وخرج خونه کمرشکنه واقعانمیدونم چکارکنم تف برباعث وبانیش

شاید قسطات زیاده ما ماهی نزدیک ۴۰ فقط قسط میدیم دو ماه دیگه تموم میشه اگه خدا بخواد پاره شدیم

ماهم نزدیک چهل قسط میدیم،  یعنی حقوق شوهرم کامل میره برا قسط اخرا ماه دستشو جلو من دراز میکنه برا بنزین ماشین

خدایا به من صبری عطا فرما نزنم دهن بعضیا را سرویس کنم🤨😑
همین جا تو همین سایتدیدم طرف میگه ماهی ۱۵ میلیون پس اندازمه همه چیزمم عالیهبعد تو کامنت بعدی که میذا ...

دقیقا همینه. امسال با یکی از دوستام که همین افکار داره رفتیم کتابای بچه ها رو از مدرسه گرفتیم من دادم کتابارو سیمی کنن و طلق بندازن سیصد و خورده ای شد. اون ی چسب خرید سی و پنج تومن که کتابا رو چسب بزنه و معتقد بود من ولخرجم. ولی خب من میدونم بچه من کتاب سیمی نباشه روش کنترل نداره بسته میشه اذیت میشه ولی اون میگه نه خرج بیهودس

همتا اسم خـودمه♥
اینجا خیلی ها هستن که با ماهی 10/12میگذرونند دل نسوزونیم لطفابعدش مگه چی میخوریید چند نفرید در ماه د ...

فقط خورد وخوراک نیست من همین ماه از چهارده تومن حقوق شوهرم هشت تومن دادم بابت اجاره سه تومن دادم بابت تعمیر فریزر که بازم درست نشد وخرابه موند سه تومن که اونم خدا شاهده اصلا نفهمیدم چی شده رفت بابت  خورده چیزمثل ماست ومیوه وپیاز وگوجه حالا هزینه رفت و آمدوکتابای  دخترم برای  دانشگاه هزینه رفت و آمد شوهرم به کنار دیگه تا اخر ماه چیزی نمونده بخوریم فکر کنم ته کارتم یه تومنو نمونده  اگه بخوایم انصافا حساب کنیم دیگه سی تومن خرج میشه در ماه

چه میشه کرد اینا رو میزاری که چی ماهی ۴۰ تومن داری برا خودت داری الان ی سریا واقعا افسرده میشن دارن با ماهی ۱۴ یا ۱۵ یا کمتر زندگی میکنن برخورد تاپیک میزنی خودتو مدیون میکنی لطفا زندگیتون به رخ همدیگه نکشید آخرش خاک میشیم همش میگذره هر کس مشکلات خودشو داره جای اینکه به هم کمک کنیم نمک میریزیم رو زخم همدیگه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
وای نگوازخرجتمن دوتابچه چهارمی واولی دارم ویکیشم کلاس نقاشیه خرج لقمه هاشون ب کنار.هردفعه ی بهونه پو ...

با مستاجری و کرایه خونه سه تا بچه داری؟؟؟؟واااااقعا دمت گرم چ دل بزرگی داری خداروزیشونوبرسونه.

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امروز ۲شهریور۱۴۰۳ ساعت ۱۶و۳۰دقیقه اولین لگدزدنای نی نیمو فهمیدم الهی قربونش برم دخترنازم نفس مامان  خدایا مسافرکوچولوموسپردم بخودت بسلامت ب مابرسون  
و منی که همسرم سه چهارماه یکبار، ۱۵ میلیون میاد دستش، چون پروژه ای کار میکنه. فقط اجاره خانه ماهی ۷ ...

فقط دریک صورت میشه باماهی ۱۲ میلیون غذای عالی خورد اونم این که همه خدمات وانرژی  براتون رایگان باشه وفقط ۱۲ تومن رو غذا بخری اونم در حد مهمولی روبه بالا نه عالی

2801