2777
2789
عنوان

ماهی چهل تومن خرج میکنیم لارج هم زندگی نمیکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 33372 بازدید | 733 پست

حقوق شوهرم که همش برای قسط و ...،حقوق من خرج خورد و خوراک میشه.بگم به سختی تا آخر ماه میرسونیم دروغ نگفتم.

لباس و ... در حد نیاز میخریم و بریز و بپاش آنچنانی ندارم.

کلاسهای بچه ها و رفت و آمدشون و هزینه بنزین ماشین و خیلی چیزای دیگه ....از ۴۰ تومن بیشتر میشه🤦🏻‍♀️خیلی وقتها ترجیح میدم حساب نکنم🤦🏻‍♀️

در باورم نمیگنجد ۴۰ تومن. فقط بخورید

یا معده ای دارید که انقدر کش اومده از اینجا تا اون سر دنیا

یا مهمون زیاد داری . یا اهل شکمی فقط

من خودم سالیانه برنج میخرم ۲۰۰ کیلو

گوشت و مرغ و ماهی  و چرخ کرده و میگو و بوقلمون و کلن هر چی ک برای یه لیست آشپزی نیازه  ماهی میخرم هر از گاهی زیاد میاد میدم مامانم میترسم اصراف شه

ولی هر روز داشتم هیچ وقت نشده کم بیارم  

حبوبات رو اندازه ۶ ماه از کشاورز میخرم ک تو شهرستان خودمونه

شوینده ها برای ۴ ماه. دستمال کاغذی و نوار و غیره

لبنیات هر روز تازش و می‌خریم مثل شیر پنیر ماست ک ۴ پنج روزه میره  

تخم مرغ هفته ای ی شانه 

ماهی ۴ یا ۵ یا ۷ شاید بار هم بیرون غذا. کباب و هر چی بخاییم یا معجون یا بستنی هر وقت دلم بخاد

دیگ چی موند.  آهان تنقلات مثل آجیل و خوراکی و غیره هر ماه میخرم   خرما و عسل و نقل و نبات هم پک میخرم مثلا ۵ تایی 

ولی بازم با این همه ۴۰ نمیشه 

مگ اینکه ماهی ی گوسفند سر ببرم 

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

قسط و وام هم نداریم 

ولی خودم فقط با پول خودم ماهی ۱۰ و نیم  قرعه خونگی میدم

سختمه ولی جمع میکنم 

در کل راضیم ب رضای خدا شکرت

به شکت اعتماد کن به اعتمادت شک🫠   امضامو خوندی یه صلوات بفرست فرستادی لایک کن بدونم . یا با کلمه صلوات ریپلای بزن .  فقط برای ثوابش بفرست مطمئن باش یه جایی خیرش میرسه واست.
2802
والا من تو این تاپیک سابیده شدم من و شوهرم اهل گوشت و مرغ و ماهی میگو نیستیم خیلی اما هوس کنیم خوب م ...

من درکت میکنم خانومی

منم اهل لوازم آرایشی نیستم.  ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ۵. مثال میزنم بد برداشت نکنی

اهل آرایشگاه و اصلاح و رنگ مو ماهانه نیستم. ولی باشگاه و لیزر و کاشت ناخن 

هر سال یه دکتر و چکاب سالانه سونوگرافی کامل ازمایش هورمون مامایی کلن دندانپزشکی برای خودم همسرم بچه ها هستم.   

ولی مهمونی زیاد و بریز بپاش و رستوران های با قیمت فضایی نیستم

پنج نفر فوقش ده تومن

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
من درکت میکنم خانومیمنم اهل لوازم آرایشی نیستم. ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ...

مو و پوست و کلاژن ساز 

من درکت میکنم خانومیمنم اهل لوازم آرایشی نیستم. ولی یهو ۳ قرص برای مو و پوست مو می‌خرم ک پولش بالای ...

همین ماه لباس خونگی نداشتم ولی نخریدم

خدا شاهده نزدیک ۱۳ میلیون خرج دکتر و چکابمون شد

بستگی داره چ مدلی خرج کنی

یکی مد عالی جیب خالیه

یکی ام خداش فقط شکمشهه

یکی گوشت واسش مهمه. یکی گوشت نمیخوره مهم نیس واسش ولی پول نت و شارژ و غیره واسش مهمه

والا من تو این تاپیک سابیده شدم من و شوهرم اهل گوشت و مرغ و ماهی میگو نیستیم خیلی اما هوس کنیم خوب م ...

اهل سفرای گرون قیمت نیستم

ولی کلاسای بچه هامو و پس اندازشون مهمه

از خیر خیلی چیزا گذشتم ولی بچه هام غیر انتفاعی گذاشتم

زندگی دیگ مونده چجوری بهش نگاه کنی. 

مام همینیم،همش ب شوهرم میگم پولمون بی برکته،بیا شغلتو عوض کن،بخدا اینقد درمونده شدم در ب در دنبال دع ...

شوهرتون مغازه داره؟

گفتار درمان هستم.اگه تو تاپیکی به کمکم نیازی بود تگم کنید لطفا☺️
شاید دزد میاد هرماه ۴۰ تومنو میبره

بخدا انگار مناطق محروم شعب ابی طالبه ولی چهل تومن همینطوری دود میشه میره تو هوا😂 اینا هیچوقت نمیگن که دلشون نمیخواد محلهٔ متوسط شهر بشینن یا ماشین معمولی سوار شن برای همین کلی قرض و قسط دارن

قدک بلند شه صدقه ابروی کمند شه صدقه دخترکای غربی ره ای کبکای دری ره (نگو که تاپیک طب سنتیمو ندیدی؟؟ صفحهٔ اوله) تمام گروه های مقاومت با ح شروع میشه مثل اسم امام حسین ، مثل حجاب / emtehanejabr

ما روی هم رفته هر دونفرمون ۴۰ حقوقمونه

۳۰ تومن قسط و اجاره و شهریه فرزند داریم 

ده میمونه برا لباس و پوشاک و مواد غذایی   ولی سخت میگذره 

اسی حتما هر ماه یه گوسفند میخورن

اغلب کافه و رستوران میرن

2801