2777
2789
عنوان

پدر میتونه بچه رو با زور ببره

1515 بازدید | 134 پست

پسرم چند ماه دیه ۷ سالش تموم میشه 

اگه پسرم نخواد با پدرش بره میتونه با زور پسرمو ببره 

داریم جدا میشیم 

اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی م کنه ؟

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

دوستمم جداشده  دخترش و چندماه پیش پدر برد  انقد  پاشنه در و بچه میکشید و زار میزد ک نمیام  ب زور با مامور بردنش حالا پیش مادربزرگشه 

ولی  چندروز پیش معلم ب پدر بچه گفته بود ک بچه نیاز ب مادر داره کلاس اوله و افت تحصیلی پیدامیکنه نیاز داره کمکش کنه کسی تودرسا   سرکلاس افسرده اس و  یه جلسه تومدرسه برگزارشد بجه هارو اورد داد ب مادر و رفت پدرشون 

این رو به عنوان کسی میگم تو بدترین شرایطی که تصور می کنید موندم و جدا نشدم تا بچه هام رو داشته باشم و اینقدر صبر کردم تا شرایط بهتر شد

وقتی بچه دار شدی بمون و تو هر شرایطی مادری کن. اگه نمیتونی بمونی بذار بچه با پدرش باشه چون بچه با مادر ضعیف داغون میشه

2801