2777
2789
عنوان

چطور خودم رو ببخشم😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 349 بازدید | 28 پست
راحت نبود بردنش ولی من همیشه شعارم این بود آدم تو مسیر بمیزه5ولی اونجا نره دیگه همه میدونستن من اونج ...

فکر بقیه ک اصلا اهمیتی نداره 

شرایط فراهم نبوده . 

رفتنش خواست خدا بوده 

الان خودخوری بابته چیه !

سرزنش برای چی !!!

عزیزم به خدا زندگی انقدر ارزش ندارهالان پدرت راحت شده و از ناراحتی شما غصه میخوره🥲

الان راحت شده 

ولی اون مدت کابوس بود 

چطوری تحمل کرد 

چی بهش گذشته 😭😭😭😭😭😭😭😭

حتی نمیتونستم ببینمش

قبلنا میگفتم نباید مث تو بشم بابا، چون تو خیلی مظلوم بودی، اما الان دقیقا می‌خوام مثل تو زندگی کنم و بمیرم🖤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

فکر بقیه ک اصلا اهمیتی نداره شرایط فراهم نبوده . رفتنش خواست خدا بوده الان خودخوری بابته چیه !سرزنش ...

ولی باید میبردمش جای همیشگی حتی اگه تو راه میمرد

بهتز بود تا زجر بکشه بمیره 

الان میفهمم تو راه نمی‌مرد یه کم اکسیژنش میومد پایین فقط😭😭😭😭

قبلنا میگفتم نباید مث تو بشم بابا، چون تو خیلی مظلوم بودی، اما الان دقیقا می‌خوام مثل تو زندگی کنم و بمیرم🖤
ولی باید میبردمش جای همیشگی حتی اگه تو راه میمردبهتز بود تا زجر بکشه بمیره الان میفهمم تو راه نمی‌مر ...

عزیزم الان با این حرفا مگه چیزی عوض میشه ؟؟؟؟؟

فقط داری خودتو آزار میدی 

مطمئن مرگ و زندگی دست خداست 

همه چی از قبل چیده شده 

2803
نباید اونجوری می‌میرد قلبم آتیش گرفته براشمگه بابای کم دزد کشیده بود ک اینجور مردبابام از تنهایی تو ...

چرا می‌ترسید از کجا فهمیدین؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
چرا می‌ترسید از کجا فهمیدین؟

همیشه بهم میگفت منو تنها نذار بابا 😭😭😭😭😭

تو خونه هم من مدام پیشش بودم

یا مادرم بود

هیچ وقت تنها بود😭😭😭😭😭😭

عزیزم الان با این حرفا مگه چیزی عوض میشه ؟؟؟؟؟فقط داری خودتو آزار میدی مطمئن مرگ و زندگی دست خداست ه ...

8 ماه شبانه روز زحمت کشیدم بابام بهترین جا ببرم 

اخرش گند زدم به هر چی ک بود

😭😭😭😭😭

همیشه بهم میگفت منو تنها نذار بابا 😭😭😭😭😭تو خونه هم من مدام پیشش بودمیا مادرم بودهیچ وقت تنها بو ...

خب طبیعیه بهش الهام شده بود که میره اون دنیا.

براش خیرات پخش کن ختم قرآن صدقه 

8 ماه شبانه روز زحمت کشیدم بابام بهترین جا ببرم اخرش گند زدم به هر چی ک بود😭😭😭😭😭

سرزنش از شیطانه.بریز دور این افکارو

سرزنش از شیطانه.بریز دور این افکارو

😭😭😭😭😭😭

نمیتونم خودم ببخشم اصلا 

40 روزه 

😭😭😭😭😭😭نمیتونم خودم ببخشم اصلا 40 روزه

زنگ بزن به روان شناس های مذهبی و طلبه ن.

باموبایل و خونه هم میشه ،نگ بزنی ۸صبح تا۸شب بجز تعطیل رسمی

۰۹۶۴۰۰ گزینه روانشناس رو بزن

زنگ بزن به روان شناس های مذهبی و طلبه ن.باموبایل و خونه هم میشه ،نگ بزنی ۸صبح تا۸شب بجز تعطیل رسمی۰۹ ...

منم ۲قلوهام سقط شدن همش شوهرمو مقصر میدونستم بعدها خوب شدم