2777
2789
عنوان

چطور خودم رو ببخشم😭😭😭

345 بازدید | 28 پست

بعصی موقع آدم یه کاری میکنه تا آخر عمرش پشیمون و پریشونه😭😭😭😭

چطور از خودم بگذرم جطور خودمو ببخشم چطور متنفر نباشم 😭😭😭😭

چون بابام رو نبردم یه بيمارستان دیگه 😭😭😭

بردمش یه بیمارستان لعنتی داغون که اونجا بابام رفت و تنهام گذاشت. آخه چقد من پست بودم😭😭😭😭😭

قبلنا میگفتم نباید مث تو بشم بابا، چون تو خیلی مظلوم بودی، اما الان دقیقا می‌خوام مثل تو زندگی کنم و بمیرم🖤

کتاب ۳دقیقه درقیامت

شنود

تقاص 

این۳تا کتاب و بخونین زندگیتون زیرو رو میشه💚💚💚💚💚

اینا خرافاته.خداوند اراده کرده و برده پیش خودش.روحش شاد.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
کتاب ۳دقیقه درقیامتشنود تقاص این۳تا کتاب و بخونین زندگیتون زیرو رو میشه💚💚💚💚💚اینا خرافاته.خداوند ...

😭😭😭😭😭

این چیزا آرومم نمیکنه. 

پس اونی ک خودکشی میکنه چی 

اونم خدا خواسته 

قبلنا میگفتم نباید مث تو بشم بابا، چون تو خیلی مظلوم بودی، اما الان دقیقا می‌خوام مثل تو زندگی کنم و بمیرم🖤

دنیا همینه میریم همه به نوبت خودمون آرون باش و بابات جاش خوبه حالش خوبه تو مقصر نیستی عمرش بدنیا نبوده

دنیا یه سفر کوتاهه به نوبته

دنیا جای اصلی ما نیس خونه اصلی ما همنجاییه که هزش امدیم و بر میگردیم

من و تو هم میریم

خدا صبر عظیم بده تا موقع وصال

این ناراحتی ناشی از خوده سوگه نه بخاطر کم کاریت.بلاخره اگه میبردی و این اتفاق دوباره می افتاد بازم ی ...

من بدترین دختر دنیا بودم 

کی باباشو میبره اونجا 

بابای دسته گلم

کاش ازش می‌پرسیدم کجا بریم😭😭😭

دنیا همینه میریم همه به نوبت خودمون آرون باش و بابات جاش خوبه حالش خوبه تو مقصر نیستی عمرش بدنیا نبو ...

وصال

باور نمیکنم یبار دیگه ببینمش و بغلش کنم😭

عزیزم، خدا رحمتشون کنهچه بیماری داشتن؟ بعضی وقتا تغییر بیمارستان واقعا مشکلی رو حل نمیکنه گلم

قلبش مشکل داشت 

😭😭😭😭😭این چیزا آرومم نمیکنه. پس اونی ک خودکشی میکنه چی اونم خدا خواسته

اون و شیطان مستقیم رفته تو جلدش.

شما که نخاستین فوت کنن روح شو خداوند خاسته و تمام.

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲
خب میتونستی ببری و نبردی ؟؟؟؟؟؟یا داغونی این بیمارستان رو میدونستی !!!

راحت نبود بردنش 

ولی من همیشه شعارم این بود آدم تو مسیر بمیزه5

ولی اونجا نره 

دیگه همه میدونستن من اونجا نمیرم 

وفتی فهمیدن تعجب کردن 

اون و شیطان مستقیم رفته تو جلدش.شما که نخاستین فوت کنن روح شو خداوند خاسته و تمام.

نباید اونجوری می‌میرد 

قلبم آتیش گرفته براش

مگه بابای کم دزد کشیده بود ک اینجور مرد

بابام از تنهایی تو بیمارستان می‌ترسید 😭😭😭😭

2801