2777
2789
عنوان

عین تف دورم ریخت

1066 بازدید | 51 پست

دوست پسر سابقم کلا دیروز شاید یه پنج دقیقه اونم واسه اینکه عکس جدیدمو ببینه ازم عکس خواست.بعدم سریع گفت مرسی مهربون مراقب باش.

بعد گفتم خجالت بکش چرا بعد گرفتن عکس خدافظی کردی.

سریع گفت خودت گفتی میخوای بخوابی! من اصلا حرفی از خواب نزده بودم از خودش در آورد...

بعد گفت از دستم ناراحت نشو روزت خوش.خیلی حرص خوردم واقعیتش..شبم اصلا هیچی نگفت 😔

صبح وضعیت واتساپ گذاشت آهنگ شایع رو که گفت یه تو رگی میخوام ۲۴ ساعته که هرچی میشه بکه حق با منه و نمیدونم هرچقدر پول داشته باشه مهم نیس رابطه داشته باشیم بخاطرش از ایران بگذرم و فلان😔😔😔😔😔😔دیگه واتساپمو پاک کردم الانم خیلی حالم بده😔آخه ترکیه ام میخواد مهاجرت کنه😔

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

از دیروز تا الان باهاش قهر کردی شد سابق؟

متوجه نشدم چی به چیه

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
اون لیاقت عشق تو روه نداشتهبه موقع خدا بهتر از اونو سر راهت میزاره تا رنگ واقعیخوشبختی رو ببینی رفت ...

خیلی دوسش داشتم بعد از ۷ سال رفت الان ۴ ماهه ندارمش هراز چندگاهی یه چی میاد میگه منو میسوزونه

2801