2777
2789
عنوان

تناسب اندام

307 بازدید | 51 پست

عزیزان سلام 

چطوری میتونم از این به بعد اندامم رو‌ زیبا کنم‌ ۳۳ سالمه سه بار هم سزارین کردم .. اصلا شکم‌ نداشتم ولی خب بخاطره زایمانم شکمم تقریبا اویزونه و‌بسیار هم‌ناراحتم 

بخصوص که میخوام سفت بشه عضلاتم 

بدنسازی . همزمان با رژیم غذایی

هر وقت دیدے گناه ڪردےعین خیالت نبود بدون از چشم خدا افتادے...ولے اگه گناه ڪردے غصه خوردےبدون هنوز میخوادت...♥️‍   أَللّٰھُـمَّ‌عَجِّلْ‌لِوَلِیِّڪَ‌ٱلْفَرَج💚🌿

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
رژیم وپیاده روی منم از ۱۰۲ رسیدم ۹۰

پاهام به شدت درد میکنه پاشنه هام‌ البته تازه ۴ ماهه پسرم به دنیا اومده ی خورده اذیتم از پا مگرنه پیاده روی قبلا خیلی میکردم و عالی بود اندامم

زایمان طبیعی شکم جمع نمیشه یا سزارین؟

طبیعی من هرکی دورو برم بوده کلا چاق بودن نمیدونم ولی سزارین که الان اکثرا هستن همه شکم تیز دارن با اینکه خودشون خیلی لاغر شدن و رژیم گرفتن فکن طرف ۵۵ کیلو با قد ۱۶۵ همه جاش لاغر یه تیزی تابلو زیر شکمش مونده

ماشااللهسه باربا ورزش درست میشه بالاخره سه بار زایمان کردی

ماشاالله به جونتون❤️

بله دقیقا

البته چند ساله پیش هم به علت ترکیدگیه آپاندیس عمل شکم باز کردم و دیگه بد از بدتر😥

زایمان طبیعی شکم جمع نمیشه یا سزارین؟

من طبیعی دیدم تقریبا همون موقعه جمع شد

ولی واقعا این بار خیلی شکمم بزرررگ‌شده بود تو بارداریم همه میگفتن دوقلویی چیزیه

خودمم فهمیدم شکمم فقط با عمل باید جمع بشه،،. از ابدو هم مث چی میترسم😢

رژیم میگیری برا لاغری؟من خیلی بی اراده شدم قبلا همیشه تغذیه م کنترل بود ورزش میکردم بعد بچه اصلا حوصله ندارم وقتم نمیکنم برا خودم صبحانه و ناهار بزارم همش دام کیک و کلوچه بیسکوییت میخورم اونام که خیلی چاقم میکنن

2801