2777
2789

خیلیا فکر میکنن اگه تو دنیا همه ثروتمند بودن دنیا میشد گلستون ، اما دقت کردین اگه همه وضعشون خوب بود ، کی میشد کارگر ؟؟ اگه همه رییس بودن و مدیر و مدبر ، هیچ کارگر و زیر دستی نبود ، همه ی کارا میخوابید 

یا اینکه ۹۹٪ ادما فکر میکنن عدالت یعنی برابری ، اینکه همه در یه سطح باشن و هیچ فقیری وجود نداشته باشه اسمش عدالت نیست ، برابریه 

#دلنوشته

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ما نمیگیم که کارگر نباشه

اما باید پول کارگر از ثروتمند زیاد باشه

تا شرمنده بچه هاش نشه اون دست رنجی که هر ثانیه عرق میریزه

پولدار زیر کولره هر ثانیه اش پول میریزه

برابری کنه

تکرآرت‌میکنم‌حتی‌به‌اشتبآه.‌‌‌
2802

تازه طلبکارم هستن ی تاپیک بود دیشب زده بود رفتم بالاشهر خونه ها رو دیدم دپرس شدم 

خو دپرس نشو پاشو ی غلطی واسه زندگیت کن

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پناهم باش جز تو پناهی ندارم ♥♥♥♥♥♥♥تیکر هدفمه 

عدالت برابری نیست

عدالت نتیجه کار دیدنه 

کارگره داره زحمت میکشه داره از جونش مایه میزاره حقوقش براش‌ کافیه؟ مزد زحمتشو میده؟ 

بچه ها اگر علاقه به زبان دارید و میخواید حرفه ای یاد بگیرید در ایتا کانال دارم‌ ممنون‌ میشم حمایت کنید. بهم بگید بهتون لینکشو بدم.   سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.

بحث کارگر پزشک و... نیست

کارگر بخشی از جامعه ست

کار باید بتونه با پول کارکردنش  صاحب خونه بشه

صاحب ماشین بشه...

چیزایی ک نیازهای اولیه زندگیه

تو ایران کارگر نمیتونه ازدواج کنه...

آقا هستم،جان عزیزت لایک نکن🫤🫤🫤
ما نمیگیم که کارگر نباشهاما باید پول کارگر از ثروتمند زیاد باشهتا شرمنده بچه هاش نشه اون دست رنجی که ...

دقیقا

کارگر که وجودش لازمه برای جامعه 

کسی نگفت نباید باشه!! 

ولی نه با این دستمزد های اندک!! 

باید به کارگر رسیدگی کرد

♡قزات له گیانم♡
ما نمیگیم که کارگر نباشهاما باید پول کارگر از ثروتمند زیاد باشهتا شرمنده بچه هاش نشه اون دست رنجی که ...

اینکه حقوق کارگر چقد باشه ربطش به اقتصاد کشور داره ، من درباره ی یه فکری که اکثریت دارن صحبت کردن 

به فلک میرسد از روی چو خورشید تو نور ❤️قل هوالله و احد چشم بد از روی تو دور 

درسته

عدالت برابری نیست

یه مثال بزنم مهندسی که صد برابر کارگر پول میگیره هزار برابر همون کارگر سختی کشیده و درس خونده و بی پولی کشیده و عدالت این نیست که درامدش با کارگر برابر باشه

یا پزشکی که ۱۲ سال درس خونده و بی خوابی کشیده و مفت کشیک داده عدالت نیست که با معلم یا ورستاری که فقط ۴ سال درس خونده حقوقش برابر باشه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
عدالت برابری نیستعدالت نتیجه کار دیدنه کارگره داره زحمت میکشه داره از جونش مایه میزاره حقوقش براش‌ ک ...

ببخشبد توقع دارین حقوقش اندازه حقوق ی پزشک باشه؟؟؟؟ 

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پناهم باش جز تو پناهی ندارم ♥♥♥♥♥♥♥تیکر هدفمه 

کارگر هم باید دست مزد زیادی بگیره که مثل پولدارا زندگی کنه که شرمنده زن و بچه هاش نشه 

اگر دوست داشتید برام دعا کنید خدا کمکم کنه بتونم شاغل بشم البته خودمم میدونم که باید  خیلی تلاش کنم ،من تلاشمو میکنم شما هم برام دعا کنید بتونم موفق بشم.خیلی ازتون ممنونم انشالله شما هم به همه آرزوهاتون برسید و خیلی خوشبخت و سلامت باشید.
2801