2777
2789

سلام عزیزان 

من تو سن ۳۲سالگی اوایل خرداد امسال باردار شدم و متاسفانه ۱۹شهریور سقط قاونوی داشتم به خاطر سندروم داون 

دکتر گفت سه ماه صبر کن دوباره اقدام کن 

ولی نگفت کاری لازمه بکنم یا نه 

من و همسرم هیچ سابقه ی خانوادگی یا مشکل ژنتیکی نداریم فامیلم نیستیم سنمونم زیر ۳۵ساله که پر خطرم نیست 

شما اگه تجربه ای دارین میشه بفرمایین چه داروهایی مصرف کردین یا چه ازمایشاتی دادین و یا اگه تهرانین تحت نظر کدوم دکتر بودین تا دوباره باردار شدین و خدا قسمتتون یه نینیه سالم کرد

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

2802
همسرم مینور هستش ولی من نه حتی ذخیره اهن بالایی هم دارم

شوهرمنم مینوربودولی من یه ژنی داشتم که نشون نمیدادمینورم یانه ژنتیک تهران تشخیص دادمینورم امیدوارم بچه بعدی سالم باشه من تحت نظردکترنبودم ولی شکرخدابچه دومم سالم بودبدنیاش اوردم اونم باجلوگیری طبیعی بعدسه ماه سقط باردارشدم واقعاسخته من ازدکترشهرخودم پرسیدم امکانش وجودداره که ازمایشی انجام بدم یبل بارداری که بچه سالم بدنیابیارم گفت چون ژنتیکیه نمیشه

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....
شوهرمنم مینوربودولی من یه ژنی داشتم که نشون نمیدادمینورم یانه ژنتیک تهران تشخیص دادمینورم امیدوارم ب ...

یعنی شما آزمایش کاریوتایپ دادین ؟ 

دکتر به منم گفته سه ماه صبر کن 

مولتی ویتامین خاصی خوردین؟

تحت نظر کدوم دکتر بودین برای بارداری بعدیتون؟

ببخشید شما هم سقط داشتین یعنی این تجربه رو داشتین؟ واینکه یکم راجب دکترتون اطلاعات میدین لطفا

غربالگری سه ماهه اول ریسک پرخطر سندروم داون

بارداری ناخواسته بود و قبلش اسیدفولیک مصرف نکرده بودم

بعدها که خواستم باردار بشم رفتم تحت نظر دکتر ذهبیون بنا به توصیه و تجربه اطرافیانم

دکتر خوب و با حوصله‌ای هست

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
یعنی شما آزمایش کاریوتایپ دادین ؟ دکتر به منم گفته سه ماه صبر کن مولتی ویتامین خاصی خوردین؟تحت نظر ک ...

اسم ازمایش نمیدونم عزیزنمونه گیری روی شکم انجام دادم.یه ازمایش ژنتیک ازازمایشگاه زینلی تهران.منم سه ماه قرص ضدبارداری خوردم اصلاقصدبارداری بعدی نداشتم چون بشدت ضربه روحی خورده بودم همینکه قرصم تموم شدباجلوگیری باردارشدم.من چیزی مصرف نکردم توی مازندران آمل تحت نظردکترلیلامحمدداوودی بودم

تک تک اشکام...اسیدمیشه روقلبت یه روز....