2777
2789
عنوان

شوهرم و مسخره بازی‌های جدید

491 بازدید | 25 پست

دلم نمیاد جلوش یه چیز خوشمزه بخورم چون اون نمیخوره

اول شیرینی و شکلات و چیپس و پفک و قند و‌ شکر رو حذف کرد

بعد برنج رو حذف کرد

بعد مرغ رو

و الان در یک حرکت عجیب بیشتر گوشت‌ها رو حتی گوسفند

الان فقط ماهی و میگو و‌ سبزی و شیر و پسته و گردو میخوره

یه کم دیگه بگذره فکر کنم هیچی نخوره و فتوسنتز کنه 🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

کاربری قبلیم ترکید؛ دوستای قدیمی نی‌نی‌سایتی لطفاً اگر این اکانت جدیدم رو دیدید بهم درخواست دوستی بدید تا دوباره هم رو پیدا کنیم❤اگر سوالی در مورد ای‌وی‌اف داشتید بپرسید البته من تخصصی ندارم و فقط بنا به تجربه خودم پاسخ میدم🌿

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
دمش گرم.چه اراده ای

زندگی رو به خودش حروم میکنه

کاربری قبلیم ترکید؛ دوستای قدیمی نی‌نی‌سایتی لطفاً اگر این اکانت جدیدم رو دیدید بهم درخواست دوستی بدید تا دوباره هم رو پیدا کنیم❤اگر سوالی در مورد ای‌وی‌اف داشتید بپرسید البته من تخصصی ندارم و فقط بنا به تجربه خودم پاسخ میدم🌿
من بودم خوشحالم میشدمسهم خوراکی هاشم با لذت میخوردم😂🤝انشالله که شوهر اینده منم کلا فتوسنتزی باشه � ...

😂😂😂

داره سلامت به خودش برمیگردونه

سن من بالاست شاید از سن باباتون هم بالاتر اینجا میام فقط بخاطر سرگرمی و کمکی هم از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم و گرنه شکر خدا هیچ مشکلی خودم ندارم *اگر کسی بخواد تربیت خانواگیشو نشون بده و توهین کنه چون جواب نمیدم بر میگرده به خودش پس مودب باشیم*

من اگر یه روز شکلات نخورم میمیرم

یکم دیگه بره جلو آبم حذف میکنه،

شوخی کردم😁من برای دونه دونه اینا ب یکسال زمان احتیاج دارم،احسنت بهش👏🏻

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱
ماهی رو چجوری درست میکنین😟

سوال عجیبی بود😅

با هواپز

روغن هم روغن‌ زیتون میزنم

2801