2777
2789
عنوان

زنگ بزنم بنظرتون❓

89 بازدید | 15 پست

بچه ها من دیروز رفتم جایی برای مصاحبه کاری مصاحبمم خوب پیش رفت

بهم گفتن میخوایم سریع نیرو بگیریم چندنفر دیگه‌هم قراره بیان واسه همین خبر قطعیشو یکی دو روز دیگه میدیم بهتون  

فردا میخوام اگه زنگ نزدن خودم زنگ بزنم ببینم چیشد  

چی بگم دقیقا؟

🤍🐼🥥

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

یکم صبر کن 

مطمئنن میخوان ولی پرستیژ حفظ کن حقوق کم پیشنهاد ندن 

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   
2802
حوصلممم

صوفیا جان ونک چجور منطقه ایه؟

یه خواستگار دارم خونشون اونجاست خودم ی استان دیگ ام 

مامانش خیلییی کلاس میذاشت ک خونمون اله بله این خیلی رو مخم رفته

واقعا منطقه باکلاسیه و می ارزه ب این پز دادنا؟

کاربری دست دوخواهر ۲۲ و ۲۰ ساله و یک دوسته(صرفا جهت اطلاع مارپل های سایت)(حوصله حواب دادن ب تک تک پیام هارو نداریم..مخصوصا توهین که به چپمونه) (زندگی کوچیکتر از اونیه که به ارزوهات نرسی🌱🤍)(دلی💕)
یکم صبر کن مطمئنن میخوان ولی پرستیژ حفظ کن حقوق کم پیشنهاد ندن

شوهرمم میگه خودتو مشتاق نشون نده 

ولی بشدتتت به کار احتیاج دارم 

خیلی دلم میخواد قبولم کنن 

زنگ نزنم یعنی؟

🤍🐼🥥
شوهرمم میگه خودتو مشتاق نشون نده ولی بشدتتت به کار احتیاج دارم خیلی دلم میخواد قبولم کنن زنگ نزنم یع ...

بنظرمنم زنگ نزن

همسرم و گل دختر تو دلیم تمام دنیای من...😍💞تا ابد متعهد به قلب اقایM♥️گل دختریمو22بهمن1402بغل گرفتم😍✨

نه دیگه زنگ نزن وقتی گفتن رنگ می‌زنیم یا زنگ میزنن یا نمیزنن

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️
شوهرمم میگه خودتو مشتاق نشون نده ولی بشدتتت به کار احتیاج دارم خیلی دلم میخواد قبولم کنن زنگ نزنم یع ...

نه نزن این همه صبر کردی دو روز م روش میری سرکار مطمئن باش ولی با شرایط خوب حداقل 

منو تو ، تو کلبه وسط یه جنگل یه روز بارونی بوی نم خاک جنگل صدای آواز پرنده ها سردمونه آتیش روشن کردیم و از خاطراتمون میگیم   
شرایطشو بهم توضیح داد خوب بود بخاطر همینم مشتاقم

صبر کن خانوم بهت زنگ میزنن خیالت راحت 😜

2801