2777
2789

میشه ساده توضیح بدید چجوریه؟ 

تاحالا مصرف نکردم بلد نیستم. روجعبش خیلی سخت توضیح داده. 

باید اپلیکاتور رو تا آخر فرو کنم داخل؟؟؟ یعنی کرم بلید عمیق بره توی بدن؟؟؟ 

بعدش نباید از جام بلد بشم؟؟؟ 

پس چجوری دستامو اپلیکاتور رو بعدش بشورم

لطفا راهنماییم کنید خواهرانه ممنون 

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹

کرم بریز داخل اپلیکاتور اپلیکاتورم ببر داخل دیگه همشم نبر یه بند انگشت بیرون باشه کردمو زدی اپیکاتور بزار داخل یه دستمال کاغذی 

شب این کارو بکن که بلند نشی صب پاشو دستاتو بشور اپلیکاتورم ضد عفونی کن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

اپلیکاتور تا جایی ک راه داره فرو کن داخل پماد رو تخلیه کن یک ساعت دراز بکش  درضمن به فاصله یه دست شستن پماد بیرون نمیریزه عزیزم.اسم پمادت چیه؟

زندگی که کردنی بودنفسمون روگرفت.وای به حال جون که دادنیه....!

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

پماد رو مچسبونی سر اپلیکاتور یعنی سر پماد داخلش بره بعد اپلیکاتور رو پر میکنی  دورشم چرب میکنی 

میخوابی اپلیکاتور رو تا انتها میبری داخل خالی میکنی در جیاری تا ۱۰ مین پاهاتو بالا میگیری بعدم میری میخوابی تا صبح 

اگه کرما صبح دیدی اومد پایین مهم نیست اثر خودشو گذاشته

2802
کرم بریز داخل اپلیکاتور اپلیکاتورم ببر داخل دیگه همشم نبر یه بند انگشت بیرون باشه کردمو زدی اپیکاتور ...

اپلیکاتور ها یک بارمصرف هستن قابل شستشو نیستن عزیزم

توی بدن که نه توی رحم😂

اره دراز بکش تا جایی که میره لازم نیست خیلی ببری اذیت شی ولی تا آخر ببر بعدم فشار بده کرم بیاد بیرون دستات هن کثیف نمیشه بخواد بشوری اپلیکاتورشم بعدا بشور بذار لای دستمال 

کرم بریز داخل اپلیکاتور اپلیکاتورم ببر داخل دیگه همشم نبر یه بند انگشت بیرون باشه کردمو زدی اپیکاتور ...

یعنی اپلیکاتور رو تا صبح نشورم؟؟ 

با آب و صابون بشورمش؟؟؟

ممنون میشم اگر برای خوشبختی و عاقبت بخیریم و آرامش دلم دعا کنید🙏انشاالله خودتونم به هر چی می‌خواهید برسید🌹
اپلیکاتور تا جایی ک راه داره فرو کن داخل پماد رو تخلیه کن یک ساعت دراز بکش درضمن به فاصله یه دست شس ...

الان میخوام بزنم و بخوابم

اگه به پهلو جابجا بشم اشکال نداره؟؟ 

پماد 

اپلیکاتور تا جایی ک راه داره فرو کن داخل پماد رو تخلیه کن یک ساعت دراز بکش درضمن به فاصله یه دست شس ...

کلوتریمازول ۱ درصد 

الان میخوام بزنم و بخوابماگه به پهلو جابجا بشم اشکال نداره؟؟ پماد

ن  بزن و دراز بکش یک ساعت هم دراز بکشی کافیه ممکنه خوابت بگیره بریزه بیرون لباست کثیف بشه

رو بعضیا مینویسن شست و شو دهید دوباره استفاده کنید عزیزم

ولی اگه نمیخوای دوباره استفاده کنی از داروخونه باید یه بسته بخری من خودم اینجوری میکنم حس میکنم با شستن تمیز نمیشه با هربار استفاده میندازم بیرون

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پماد رو مچسبونی سر اپلیکاتور یعنی سر پماد داخلش بره بعد اپلیکاتور رو پر میکنی دورشم چرب میکنی میخوا ...

ببخشید دکتر ۱ دونه برام پماد نوشته 

اگه تموم شد دیگه نباید بخرم؟ 

آخه اگه هر شب بخوام اپلیکاتور رو پر از پماد کنم و بزنم، تموم میشه که زود

۱۴ تا قرصم برام نوشته 

یعنی این پماد ۲ هفته میمونه؟ 

چجوری چربش کنم

وا 

تو جعبش ۱ دونه بود 

یعنی هرروز نمیشه ازش استفاده کنم؟؟ 

2801