2777
2789
عنوان

هر وقت قرص زینک میخورم حالم بد میشه

129 بازدید | 20 پست

حس میکنم قرص پایین نمیره

انگار خفه میشم و حالت تهوع میگیرم

هفته‌ای یه بار هم فقط میخورم بخاطر این موضوع

چیکار کنم

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...

شکم درد میگیری؟

ی سکوت معنی دار بهتر از حرفای بی معنیه😌ادامش‌بخون👇                                                                              منو تو تاپیکای سرگرمی آشپزی و گوشی همراه و اینترنت حتما تگ کنید😍😍  <<<< درخواست دوستی🔪🔪😱🔪

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

شبا بخور

هرجا زندگی برات سخت شد با خودت بگو ان مع العسر یسرا یعنی همراه هر سختی آسانی است این رو خدا برا آرامش دل ما گفت تازه دو بارم پشت هم گفته که ایمانمون قوی تر بشه 🍃🍃🍃دوم این که به موقعیت هیچ کس حسادت نکن چون تو نمیدونی اون فرد چی از دست داده یا چه سختی رو تحمل کرده  تا به این موقعیت رسیده🎄🎄🎄در آخر هم اگه مخالف نظرمی با احترام ریپلای کن تا جوابت رو بدم وگرنه جواب ابلهان خاموشیس.....
خب نخور! چون ویتامین زینکت ب بدنت تامین شده

به شدت ریزش مو دارم و کم خونم دکتر گفته باید مصرف کنی

دلم باران، دلم دریا، دلم لبخندِ ماهی‌ها، دلم اِغوایِ تاکستان به لطفِ مستیِ انگور، دلم بویِ خوشِ بابونه میخواهد...
توی قفسه سینم حس بدی پیدا میکنم

اهان

ی سکوت معنی دار بهتر از حرفای بی معنیه😌ادامش‌بخون👇                                                                              منو تو تاپیکای سرگرمی آشپزی و گوشی همراه و اینترنت حتما تگ کنید😍😍  <<<< درخواست دوستی🔪🔪😱🔪
منم تو قرص خوردن اینجوریم ،حس میکنم قرص تو گلوم گیر کرده چند بار آب میخورم

اخه فقط وقتی زینک میخورم اینجور میشم

2801