2777
2789
عنوان

سم آوردم براتون

257 بازدید | 32 پست

سلام دوستان ،جدیدا شوهرم یه چیزی میگه من یه شوخی و خنده میندازه چون واقعا مسخرس،میگه یه نفر و جور کن برام از آشناهات،من یه دختر خاله دارم جدا شده ،اونو میگه منم گفتم باشه ،آقا این جدی گرفته بعد به من گفت چقدر بادرکی آفرین،این همش میره اینور می‌ره اونور قربون صدقم میره ،من دیدم این خیلی هوا برش داشته گفتم جمع کن خودتو بعد ناراحت شده میگه زیر قولت زدی،اینم بگم من خودم چیزی کم ندارم من نمیدونم مردا چشون شده ،دیگه رک میان میگن خودت فلانی رو‌ واسم جور کن

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

دقیقا مردا دیگ به یه جایی رسیدن سر این موضوع حتی دعوا هم راه میندازن و یه زندگی رو خراب میکنن 

الان اونجاییم که شاعر میگه: گفتنش شاید نباشد مرهم دردی ولی زندگی آن طور که باید ؛ بر مراد ما نرفت :(    از دردناک‌ترین لحظات؟ وقتی حالت خوب نیست و اونی که انتظار داری حالت رو خوب کنه، بهت بی‌ توجهی میکنه.

برو مهریه تو بزار اجرا 

بگو 

شوخی کردم تو چرا درک نداری

مردک الدنگ

از مرد بودن فقط نر بودن بهشون رسیده 

به خدا این چیزا رو می‌شنوم 

روزی هزار بار قربون نامزدم میشم 

خدا چقدر قشنگ میگه:   اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُ بهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍  🌱️خوشگلایه عدد مغازه لوازم آرایشی دارم خوشحال میشم ازم خرید کنید ای دی روبیکام @janan_4566 قیمتامم مناسبه 🌼🌹🦋♥️
2801