2777
2789
عنوان

معدل نهاییم چطور بود

187 بازدید | 20 پست

سال دهممم معدل نهاییم شد ۱۸/۱۴ به نظرتون خوب بوده؟ میتونم از خودم انتظار رشته خوبی داشته باشم تو کنکور؟

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

عالیه

خداروشکر همش استرس استرس اصلا نمیدونم از کجا شروع کنم واسه کنکور چ کتابایی بخونم رشتمم انسانی یازدهمم الان

چیزی از رحم تو این شهر ندیدم جاش اندازه روحیه‌ام، قوی‌ام برای دوییدن سریعم اولویت هدفام دوری از بقیه‌ست وقت یکمی تنهاییه دیگه وقت لش بازی نی سر بالایی ما واسه تو سر پایینی پیاده گاز بده بینم چند تا میری ؟#شایع
2802
چه رشته ای ؟

انسانی

درکت میکنم عزیزم موفق باشی🥰🌼

قربوونت عزیزم ممنونم

معدل کتبی هم حتی مهم نیست ریز نمراتت مهمن و اینکه درسای پر ضریب و سخت رو چند شدی چون هر درس تراز جدا ...

فارسیم شد ۱۸

ریاضی ۱۸ و ۷۵

جغرافیا ۱۶/۵

فنون۱۶/۷۵

عربی۱۵/۷۵

منطق ۱۷ و نیم 

کمترین نمرم عربی بوده بقیش همه ۱۶ و ۷۵ 

بده؟

فارسیم شد ۱۸ریاضی ۱۸ و ۷۵جغرافیا ۱۶/۵فنون۱۶/۷۵عربی۱۵/۷۵منطق ۱۷ و نیم کمترین نمرم عربی بوده بقیش همه ...

ددانشگاه چی میخوای بخونی؟رتبه مد نظر داری؟

خوبه ولی بنظرم چندتا درست حداقل ترمیم میخواد اگ میتونی

بستگی یه سطح توقعت داره

ددانشگاه چی میخوای بخونی؟رتبه مد نظر داری؟خوبه ولی بنظرم چندتا درست حداقل ترمیم میخواد اگ میتونیبستگ ...

فرهنگیان

خیلی خوب شدی افرین

یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده...:) ما که تقصیری نداشتیم جز آرزوهای بزرگ🖤+‌‌‌.. برای  اینکه به اون چیزی ک بخوام برسم یه صلولت میفرستی:)
خیلی خوب شدی افرین

ولی خب نمراتی که گرفتم زیاد جالب نبوده بیشارش ۱۶ و۷۵

معدلمه که خوب شده سر همین استرس دارم

ولی خب نمراتی که گرفتم زیاد جالب نبوده بیشارش ۱۶ و۷۵معدلمه که خوب شده سر همین استرس دارم

اگه درسایی ک فک میکنی خیلی پایین احتمالا بشه ترمیم کرد

البته واسه دهم هنوز معلوم نیس

یه جایی تو بچگیامون واسه آخرین بار رفتیم تو کوچه و با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم آخرین بار بوده...:) ما که تقصیری نداشتیم جز آرزوهای بزرگ🖤+‌‌‌.. برای  اینکه به اون چیزی ک بخوام برسم یه صلولت میفرستی:)
2801