2777
2789

واهایی من هر ماه باید برم واسه ناخونام 

واهاییی دختر بودن چقدر خرج داره وای دیدید چقدر لیزر گرون شده وای دستام پوستشون خشکه 

سر کلاس گوشی ایفونشون زنگ میخوره موهاشون رنگ و لایت ... تا شبا هم بیروننن و عشقه حال 

حالا چند سالشونه؟ ۱۷ سالشونه

چقدر پز میدن خدایا ... نصفشونم رل دارن و سوراخ کردن دیگه ما رو با این رلاشون ...

بعد خدایا قربونه عدالتت ما همش تو خونه نه یه رستورانی نه یه مرکز خریدی نه هیچ خوشی ... اخرش همین گوها میشن مدیرای ما و به همه جا میرسن ‌... واقعا خ.  رابا شانس دارن

پاها رو زمین ولی طرفدار پرواز!✨️🤌🏻🤍

شما ددی ارتا ندارین؟؟ حالا فکر کن ددی ارتا داشته باشی و مدرسه پسرونه رو به رو مدرست باشه

برزخ بیشتر خوش میگذره تا اون مدرسه

روزی از فردا ها                                                                        شاید در                                                                                رویا ها..

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

شما ددی ارتا ندارین؟؟ حالا فکر کن ددی ارتا داشته باشی و مدرسه پسرونه رو به رو مدرست باشهبرزخ بیشتر خ ...

اونام تو مدرسه هستن خواهر ... همه چی داریم🤣🤣🤣

2802

حالا چون به خودش میرسه گوشی ایفون داره دلیل نمیشه بهش بگی خراب

چقدر یه سریاتون تنگ نظرید حال ادم و بهم میزنید

کاربر قدیمی هستم ...دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
اونام تو مدرسه هستن خواهر ... همه چی داریم🤣🤣🤣

حاضرم تو جهنم باشم تو این خراب شده صبح به صبح نرم

روزی از فردا ها                                                                        شاید در                                                                                رویا ها..

حالا رنگ مو لایت ی چیز طبیعیههه ها 

وقتی موهات لایت : 

کلا این شکلین وای محمد نامزدمههه وا من نامزد دارم تاج گذاشتن رو سرم 

واییییییب پشمامو نزدم بچها ببینین 

دندونم زردهههه 

بقیه رو مسخره میکنن قیافشون شخمی ترهه پیک مین 

همین گوها؟شاید بخاطر شخصیتته که زندگیت اینجوریه

شخصیت؟ شخصیتی که بله از نظره خرابا ما سوبر و داغونیم ... بعدم اینکه یکی لایف استایلش سالمه و کپیده پا درسه کتاب و پیشرفت قطعا تفاوت داره با بقیه ... و اینکه زندگیه هر کس هر جور باشه وقتی ازش خبری نداریم نباید حرفی بزنیم ...🦦

حالا چون به خودش میرسه گوشی ایفون داره دلیل نمیشه بهش بگی خرابچقدر یه سریاتون تنگ نظرید حال ادم و به ...

باشه عزیزم نظتونو گفتی و محترم ... اما متاسفم که کله استنباطتتون فقط گرفتن موضوع ایفون و ... بود مفهوم چیزه دیگه ای بود و پیک می بودنش ... شما خودتون تو محیطه مدرسه نبودید مگه؟ کسایی که تو اون محیط بودن خوب میگیرن چی میگم ...

ولی خب جدا از اینا رنگ مو و ترمیم ناخن که خودم انجام میدم نشد دلیل به هرحال ما دختریم اگه اینکارو نکنیم پس اسممونو بزارن مرد اگه آرایش نکنیم اگه به خودمون نرسیم اونم برای دل خودمون اینا اصلا دلیل نمیشه

یعنی من الان خرابم ؟؟؟

شخصیت؟ شخصیتی که بله از نظره خرابا ما سوبر و داغونیم ... بعدم اینکه یکی لایف استایلش سالمه و کپیده پ ...

خوشگلم اونی که تو بهش میگی خراب اونقدری سرش تو زندگی خودش هست که راجب شما نظری نده اینکه یکی به خودش برسه دنبال زیبایی باشه برای خودش هزینه کنه یا رلش براش خرج کنه دلیل نمیشه خراب باشه تا جایی ک من میدونم خراب کسیه که با مردای مختلف برای پول میخابه نه کسی ک گوشیش ایفونه و به ظاهرش میرسه 

حالا رنگ مو لایت ی چیز طبیعیههه ها وقتی موهات لایت : کلا این شکلین وای محمد نامزدمههه وا من نامزد دا ...

افرین دمت گرممم بالاخره یکی منظورمو درست گرفت و منطقی حرف زد ... بعد میشینن بقیه اون بچه ساده ها و پاکا رو مسخره میکنن

باشه عزیزم نظتونو گفتی و محترم ... اما متاسفم که کله استنباطتتون فقط گرفتن موضوع ایفون و ... بود مفه ...

سرت تو زندگی خودت باشه عزیزم اونا هرکاری دلشون میخواد بکنن و البته دوست پسر داشتن هم به معنای خراب بودن نیست

اینجوری موفق‌ میشی

کاربر قدیمی هستم ...دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد
خوشگلم اونی که تو بهش میگی خراب اونقدری سرش تو زندگی خودش هست که راجب شما نظری نده اینکه یکی به خودش ...

بله درسته اونو میدونم اما اونا دقیقا از همون دستن عزیزم ... خواهشا درست بخونید تاپیکو ... بعضیا دارن یه جور حرف میزنن انگار خردمنده عالمن ... هر کس تو محیطه مدرسه بوده باشه میدونه که من چی میگم و اتفاقا خیلیام گرفتن منطورمو ... 

البته اکثرا اینجا فکر میکنم تا پایه های متوسطه اول خونده باشن ...

افرین دمت گرممم بالاخره یکی منظورمو درست گرفت و منطقی حرف زد ... بعد میشینن بقیه اون بچه ساده ها و پ ...

ببین اره خیلی پیک مین واقعا نباید اینقدر به چشم بیارن من واقعا همیشه سرم تو زندگی خودم بوده ولی جدا از اینا درک میکنم که چی میگیببی

2801