2777
2789
عنوان

تومور رکتوم

141 بازدید | 20 پست

بچه ها من تومور یا سرطان رکتوم دارم

گرید ۲

درد بسیاااار زیاد مقعد و خونریزی و و و

دکتر گفته باید اول پورت بذاری برای شیمی درمانی و پرتو بعدم جراحی بشی و کیسه بذاری😔کسی تج به داره بهم اطلاعات بده

فایده داره؟

چن جلسه شیمی؟

چن روز یبار؟

با شیمی درد کم میشه؟

بچه کوچیک دارم دارم دیوونه میشم

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

منم مقعدم داغونه از بس یبوست میشم

کلا زده بیرون

فشاربیاد خون میاد

تاحالا دکتر نرفتم

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂
دورت بگردم مهربون..خدا بهت سلامتی و شادی بده همیشه

مرسی عزیزم

الهی ببینم تاپیک زدی و خبر سلامتیت رو دادی😍

اگه جواب چرندیاتت رو ندادم بدون در حدی نیستی که ارزش جواب دادن داشته باشی😁
عزیزم علائمت چی بودپیش چن تا دکتر رفتی یا ب یه دکتر اکتفا کردی؟؟

اولش کسی نمیفهمید چمه میگفتن سندروم روده داره

تا به یکیشون التماس کردم برام کلونوسکوپی بنویس و فهمیدن تومره

درد زیاد مقعد و لگن داشتم

خونریزی

عدم دفع مدفوع

کاهش وزن

گرفتگی عضله

درد جوریه ک حس میکنم هرآن سکته میکنم

پیش چن تا بردم همشون هم نظرن😔

اولش کسی نمیفهمید چمه میگفتن سندروم روده دارهتا به یکیشون التماس کردم برام کلونوسکوپی بنویس و فهمیدن ...

عزیزم کاش با طب اسلامی خودتو درمان کنی یه پیج دارم عالیه

تبلیغم نمیخوام کنم اگه اسم پیجو خواستی خصوصی برات میفرستم

عزیزم کاش با طب اسلامی خودتو درمان کنی یه پیج دارم عالیهتبلیغم نمیخوام کنم اگه اسم پیجو خواستی خصوصی ...

بفرست گلم..ممنونم..ولی من کارم بیخ پیدا کرده😔

دورت بگردم جان دل...آمین

گلم سلامت باشی .در مورد طب سنتی یک دکتر متخصص در این زمینه میگفت اصلا درمان شیمیایی با گیاهی رو با هم انجام ندین شما تو این مرحله در مان شیمیایی رو کامل که انجام دادید بعدش انشالله خدایی نکرده برا جلوگیری از عود در مان سنتی استفاده کن

2801