2777
2789
عنوان

اگه در عقد طلاق بگیریم میتونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 97 پست

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

نه عزیزم من میشناسمون کاملافامیلیم تقریبا خود پسره به دختره گفته پیام هاشون هست و پسره از دختره بدش ...

خدا از آدم بد نگذره چ پسر چ دختر خیر نبینن از زندگیشون

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2802
نه اینم الان شده بهونه..بخدا داستانه هرچی میشه میگن خیانت کرده..اصلا خیانت کرده باشه خدارو در نظر بگ ...

قضاوت کار درستی نیست شما که نبودی.به هر حال تاوان دل اون بنده خدا که اینجوری بازیچه شده چند سال بهش گفته دوست دارم تهش اینجوری چی🤦🏻‍♀️😔

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
متوجه شدم گلم برا دوستت پرسیدی

بله بخدا وگرنه من مجردم🤦🏻‍♀️😂

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
تونصف مهریه بهت تعلق میگیره وطبق اون اموال طرفو .

برای دوستمه..ممنونم عزیزم

بله بخدا وگرنه من مجردم🤦🏻‍♀️😂

انشاالله ی پسر خوب و آدم حسابی و عاشق نصیبت بشه 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
بهش بگو بخاطر آرامش خودت هم ک شده به این چیزا فکر نکن

ارامش خودش رو اون اقاهه بهم ریخته الان هم دنبال اینه یک جوری اونو هم ناراحت کنه

2801