2777
2789
عنوان

اگه در عقد طلاق بگیریم میتونیم

| مشاهده متن کامل بحث + 879 بازدید | 98 پست
وقتی شوهرش خیانت کرده دختره حق داره هر چند که فک نمیکنم بتونه نصف اموال رو بگیره

از کجا معلوم خیانت کرده الان دور از جون دخترهای خوب و باشخصیت ی سری دخترها کاسبی راه انداختن خدا ازشون نگذره الاهی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
خوبیش اینه میتونی اسم طرف پاک کنی از شناسنامه

بله این مورد واقعا خوبه

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

اتفاقا الان مشکل از اقاهه است اون نامردی کرده😄

نه اینم الان شده بهونه..بخدا داستانه هرچی میشه میگن خیانت کرده..اصلا خیانت کرده باشه خدارو در نظر بگیره هنوزم که دختره بره جدا شه ی مبلغی از مهریه بگیره..اینا حروم خورن با این چیزا پول به جیب میزنن

عزیزم بنده صرفا جواب سوالم رو میخواستم.برای من نیست من مجردم درباره دوستمه همسرشون با زن متاهل بهشون ...

متوجه شدم گلم برا دوستت پرسیدی

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2802
شغل جدیده؟

احترامتون رو نگه دارید عزیزم

مگه شما قضیه رو میدونید که ندونسته نظر میدین و قضاوت میکنید؟

همسر ایشون با زن متاهل هنوز یکسال نشده خیانت کرده

می روند ؟!فدای سرتمیمانند؟خوش به حالشان که لحظه هایشان با تو ثبت می‌شود!....آسمون همیشه متعلق به توئه،این تویی که انتخاب می‌کنیمثل یه پرنده پرواز کنی یا مثل یه ستاره بدرخشی ✨
چون باکره ای خیر...فقط نصف مهریه

برای دوستمه...ممنونم گلم

نه اینم الان شده بهونه..بخدا داستانه هرچی میشه میگن خیانت کرده..اصلا خیانت کرده باشه خدارو در نظر بگ ...

شغل جدید بعضی از دخترهای از خدا بی خبره 

اره انگار خدا از آدمهای بد نگذره

خدا از همشر اون خانم نگذره که خیانت کرده❤

از کجا معلوم خیانت کرده الان دور از جون دخترهای خوب و باشخصیت ی سری دخترها کاسبی راه انداختن خدا ازش ...

اونو دیگه خدا می‌دونه ما که تو زندگیش نبودیم 

ولی من میگم اگه خیانت کرده حقش 

اگه هم میخواد کاسبی راه بندازه که خدا ازش نگذره 

بهش بگو خیر نمیتونه حتی مهریه هم کامل بش نمی‌دن ب دوستت بگو اینجور پولها خوردن نداره و تاوان بدی هم ...

درسته عزیزم صرفا کافی بود که جواب سوال رو بدین اگر اطلاعی داشتین😄

2801