2777
2789

چه آرزو ای تاحالا داشتید که بیخیالش شدین؟ 

یا رویای بچگیتون چی بود؟ بهش رسیدید؟

گذشته  عزیز، از درسهایى که بهم دادى متشکرم. آینده ى عزیز، من آماده ام🙂🤍

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

مهاجرت

🚫دوستی ممنوع🚫❤️مادر ❤️مرا ببخش بخاطر شکست هایم... انتخاب هایم...تنهایی هام...گریه هایم...که همه بخاطره کسی دیگر بود! اما تو غصه ام را خوردی... مامان قشنگم دلخوشی زندگی ام پناه و تکیه گاه روزهای سخت رفیق روزهای شاد و غمگینم...❤️دوستت دارم ❤️تورو خدا دوسی جونی ها برای پیشرفت نکردن مریضی مامانم دعا کنید صلوات بفرستید اول برای شفای همه مریض ها دعا کنید بعد برای مامان من  لطفا فقط از دار دنیا یه مامان دارم یه عشق فقط یار من و یار من و یار خودم باش 🥰عشقم😍❤️دوستت دارم❤️

به هیچی نرسیدم

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌  

همه زندگیم ازرو شده

آقا نیستم  😐     والا کاش فرهادمجیدی بودم 🥺💙یه اس اسی خستهِــ               (یک طرفه بودن میتونه همه چیو خراب کنه از جاده بگیر تا احساسات)                                                                       تـــــو ماه من بودی اما سرت باستاره ها گرم بود.      شاید یروز منم به ارامش رسیدم نرسیدمم نرسیدم دیگه عادت کردم اصلا  به جهنم بچرخ تابچرخیم 😂

خوشبختی

یه کاری کن که میتونی🥺💔یه خونه شو تو ویرونی از این بیشتر نپرس از عشق نمیدونم نمیدونی تو این تقویم دل مرده کسی اشکاشو نشمرده کجا دیدی که تنهایی غم هاشو با خودش برده یه کاری کن از این بیشتر نیوفتم تو غم آخر نزار شمع حضور من یه شعله شه تو خاکستر نگو دوره نگو دیره نگو این قصه دلگیره یه عمری رفته از دستم نیای عشق تو میمیره🫂         عشق تو مرد🖤

به هر آرزویی داشتم رسیدم هی فکر کردم کدوم آرزو نرسیدم دیدم هیچی نیست آها فقط یه ماشین شاسی بلند بخرم البته آرزو نیست هدفه میدونم یه روزی بهش میرسم

تا با تو خندیدم خود را خدا دیدی از نسل خاکی ها خودت را جدا دیدی
2801