2777
2789

از خواهر برادر ک نزدیکتر نیست

بعد من اصلا اهل کاشت ناخون اینا نیستم🤔 بنظرتون برم ناخونامو کوتاه کاشت بزنم یا نه

من حتی دوس ندارم برم ارایشگاه😐😐😐چون هیچوقت نمیرفتم

ولی خیلی تو چشمم

خواهرم ۶ماهه قراره جشن بگیره همش این یکی اون یکی فوت میکردن یهویی قراره ۲هفته دیگه عروسیشون باشه😐🤔

اولین باره عروسی از خودمونه یعنی تاحالا خواهر برادرام ازدواج نکرده بودن

یجوریم اینگار فلجم چیکار کنم😂🤦‍♀️

میدونم امشب زیاد تایپک زدم اون کابریمو ول کردم اومدم اینور

خوابم نمیبره فکرم مشغوله راهنماییم کنین

کل کاری کردم اینه پارچه خریدم لباس میدوزم همین هیچ نکردم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
این بار عروسی خواهران با همه فرق می‌کنه به خودت باید خیلی برسی اره کوتاه کاشت بزن خیلی شیک میشه

همینو میگم فرق داره این یجوریم ناراحتم اینگار مثل زمان قببل پریودی دوس دارم گریه کنم🤦‍♀️🥲

حتما برو ارایشگاه چون نری پشیمون میشی ناخون هم جدیدا ساده مد شده ی لاک بزنی قشنگتره

من نمیتونم بزارم ناخونام بلند باشه همش میزنمشون الان ناخونام کوتاست🥲واسه لاک یجوریه اصلا لاکم ندارم😐😐😐

من نمیتونم بزارم ناخونام بلند باشه همش میزنمشون الان ناخونام کوتاست🥲واسه لاک یجوریه اصلا لاکم ندارم ...

ناخن کوتاه با لاک جدیدا مد شده ها

تو دل بستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد،  رها کن ای دل غافل خدایِ بت پرستت را ...

ناخونات رو ژلیش کن، حتما آرایشگاه برو برا میکاپ و شینیون، پارچت هم همین فردا خیاط بدی تا دوهفته طول میکشه بدوزه بده، قشنگ از اینستا مدل مجلسی بردار برا خیاط نشون بده تا بدوزه برات، ناسلامتی خاهر عروسی، قشنگ به خودت برس و حتما آرایشگاه برو

ناخن نمیدونم.ولی ارایشگاه برو موهاتم اگ دوس داری رنگ خوشگل کن.

میدونی من از اونام به شدت سادست ن لاکی ن ارایشی نه رنگی حتی با اینکه چندوقت دیگه عروسی خودمه تاحالا ابروهامم برنداشتم کلا همون خودمم😐🤦‍♀️از لحاظ جسمی ریزه نیستم ولی همه فکر میکنن میرم مدرسه اینقد همیشه سادم🤦‍♀️ولی من باید برم ارشدمو بخونم 

2801