2777
2789
عنوان

سریال طوبی رودیدین امشب برگشتن ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 537 بازدید | 28 پست

جالبه که ایران بعد این همه سال کلی تعییر کرده بود ولی عراق همون جور داغون یود ولی درسته قسمتهای قبل ترسناک بود اما عوضش هیجانی بود بعدم پریزادم از وقتی برگشتند ایران انگار دوباره جوون سده ومثل ایرانیا روسری سرمیزنم اونجا همیشه شال نیکی فقط سرش همیشه بود ومدل عربی سرش می‌کرد شاید یعنی الان که برجسته ایران شا آب شده که دوباره روسری رنگی سرمی کنه.

والا ساعد را که آنیه گفت مثل بقیه بعثی ها فرار کرده بعد منپ از اول که اون دخترهارا تو کافی شاپ دیدم ...

ساعد منظورش از زندانی من کجاست فخرالدین بود ، طوبی19سالگی ازدواج کرد بچه دار شد پسرش الان31سالشه شاید نسیم مثلا35سالگی بچه دار شده الان دخترش28سالشه

زنده باد ایران قشنگم🇮🇷❤زنده باد تمامِ اقوامِ باغیرت و ملی گرایِ ایران (کُرد ، لُر ، تُرک ، عرب ، گیلک ، بلوچ ، فارس و...)🇮🇷❤

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

ساعد منظورش از زندانی من کجاست فخرالدین بود ، طوبی19سالگی ازدواج کرد بچه دار شد پسرش الان31سالشه شای ...

آره مگر اینکه دیر ازدواج کرده باشه البته پدر طوبی هم کم کم چهل سال را داشته چون طوبی اون موقع بیست سال داسته احتمالا نسیمم حدودا چهل سالش بوده اونم البته آدم الواتی بود برای همینم‌احتمالا تا اون موقع ازدواج نکرده بود.

ولی بیچاره ها انگار از جهنم آزاد شده بودند.من فقط متوجه نشدم پریزاد درجواب طوبی که مثلا همه جیرا به پسرت بگو پریزاد گفت جی بگم بگم که پدر وپدربزرگت جلاد بودند؟ یعنی دیگه از نظرش ضیاء هم آدم بدی بودیم شایدم فقط شیث را گفت

2802
ولی بیچاره ها انگار از جهنم آزاد شده بودند.من فقط متوجه نشدم پریزاد درجواب طوبی که مثلا همه جیرا به ...

آره دقیقا اون سکانسی که گفت بگم پدر و پدربزرگت جلاد بودن مادرت قاتل؟حالا بعدا میفهمن همسه شیث رو کشته بهش شلیک کرد ولی ضیا که آدم خوبی بود جلاد نبود 

زنده باد ایران قشنگم🇮🇷❤زنده باد تمامِ اقوامِ باغیرت و ملی گرایِ ایران (کُرد ، لُر ، تُرک ، عرب ، گیلک ، بلوچ ، فارس و...)🇮🇷❤
آره دقیقا اون سکانسی که گفت بگم پدر و پدربزرگت جلاد بودن مادرت قاتل؟حالا بعدا میفهمن همسه شیث رو کشت ...

یعنی ازضیاء هم‌بدش اومده درسته خب ضیاء هم تو حزب بعث بود ومجبور بود آدم بکشه اما قلبا که راضی نبود که اگه بود به خاطر تربیت بچش زیر دست اون آدمها فرار نمی کرد که کشته بشه.

آره دقیقا اون سکانسی که گفت بگم پدر و پدربزرگت جلاد بودن مادرت قاتل؟حالا بعدا میفهمن همسه شیث رو کشت ...

یعنی دیگه انگار ضیاء بدبخت را دوست نداره خب احتمال به خاطر رفتارهای پدرومادر کلا از ازدواجش با ضیاء پشیمون شده.

بعدم بگو برفرض تو قاتل باشی خودت مگه نمیگی شیث جلاد بوده پس تو یگ جلاد را کشتی که ارزش زنده موندن را نداشت.

یعنی دیگه انگار ضیاء بدبخت را دوست نداره خب احتمال به خاطر رفتارهای پدرومادر کلا از ازدواجش با ضیاء ...

شاید منظورش همون توی حزب بعث بودنِ ضیا باشه یا همون رفتارای شیث و همسه ، ساعد بلایی سر فخرالدین و طوبی نیاره طوبی رو میکشونه همونجا که فخرالدین زندانیه 

بعدم بگو برفرض تو قاتل باشی خودت مگه نمیگی شیث جلاد بوده پس تو یگ جلاد را کشتی که ارزش زنده موندن را ...

چون بنده خداها ذاتا آدمای خوبیَن حتی دلشون نمیاد یه آدم بد رو کشته باشن ، امشب دیر تاپیک زدم کیوت جونم نیست 😂

شاید منظورش همون توی حزب بعث بودنِ ضیا باشه یا همون رفتارای شیث و همسه ، ساعد بلایی سر فخرالدین و طو ...

خب بهش همینارا بگه که شیث به زور ضیاء را برد ت  حزب بعث  اصلا جون ضیاء دوست نداشت دیکه تو خوب باشه وتوهین ا نا بزرگ بشی از اون جا فرار کرد وپدرشم اعدامش کرد.

چون بنده خداها ذاتا آدمای خوبیَن حتی دلشون نمیاد یه آدم بد رو کشته باشن ، امشب دیر تاپیک زدم کیوت جو ...

ولی بیچاره ضیاء به خاطر همین که جلاد نباشه ازحزب اومد بیرون واعدام شد حقش نبود پریزاد درموردش تین طوری بگه.

چون بنده خداها ذاتا آدمای خوبیَن حتی دلشون نمیاد یه آدم بد رو کشته باشن ، امشب دیر تاپیک زدم کیوت جو ...

اینکه طوبی به مصطفی گفت که دیگه حسرت هیچی را ندارم جز دیدن عماد یعنی دیگه حسرت نداشتن فخرالدینم‌نداره؟