2777
2789
عنوان

خیلی میترسم از دیشبه نخواییدم یعنی چی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2630 بازدید | 107 پست
کسی ک بچه کوچیک داره. کسی ک ب بچه هاش نگاه میکنه از همین ها میترسه منم ی زمانی عین خیالم نبود

منم بچه دارم. چهار تا هم دارم و ترجیح میدم پیششون یه مادری باشم که نترسه و نسل شجاع تربیت میکنه... کسی که بفکر خودش و منافع خودش نباشه و به وقتش از خودش بگذره

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....
واقعا میگی؟؟؟؟؟؟ یعنی چی به ما چه؟؟؟؟ مگه ما داریم بهشون کرم میریزیم؟؟؟؟ کی دانشمندامون رو تو خیابو ...

اسرائ... دیوانه هست بابا. نزنی هم میزنه .بزنی هم دو برابر بدتر میزنه. 

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

فقط نگران بچه هامونم نگران جونامون

هعی خواهر کم جونو و بچه تو جنگ کشته نشدن چششمون باید به درگاه خدا باشه همیشه ماهم مثل بقیه با نگرانی بیشتر عذاب میکیشم

تو تاریکی خودمم بد هیچکیو نمیخوام 
کسی ک بچه کوچیک داره. کسی ک ب بچه هاش نگاه میکنه از همین ها میترسه منم ی زمانی عین خیالم نبود

هموز هم هستن شیرزنایی که بچه هاشونو تو این مسیر میدن نوبت به شما نمیرسه نگران بچه تون نباشید

من عین خیالم نیس!!! واقعا که

2802
منم بچه دارم. چهار تا هم دارم و ترجیح میدم پیششون یه مادری باشم که نترسه و نسل شجاع تربیت میکنه... ک ...

باشه  

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

بزنه ما هم میزنیم... یه جغله طویله که اندازه یه شهرمونه رو اگه از پسش برنیایم که چی شد.... بالاخره این سگ هاری که زنجیر پاره کرده باید یه جا پوزه بند بخوره یا نه... تا کجا میخواد پیش بره؟؟؟؟ 

🇵🇸وای به روزی که ببارد سجیل🚀🚀🚀 مهم اینه خدا با ماست💪💪💪من مامان شاد و پرانرژی چهار تا دسته گلم(بگو ماشاالله).... اگه سؤالی در زمینه بارداری، همسرداری و بچه داری داشتین خوشحال میشم کمکتون کنم.....

خدا ازش نگذره   خداااااا نگذره ازش ک  من  قلبم بیمار شد. سر این گوهه اشغال 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 

بیخیال هیچی نمیشه :

💜مجنون مایکل 💜زمانی که شروع به شکستن رکوردها کردم. زمانی که رکوردهای الویس پریسلی و بیتلز را شکستم، زمانی که آلبومم به پرفورش‌ترین آلبوم تمام تاریخ تبدیل شد؛ همون زمان بود که آن‌ها من را خل خطاب کردند. آن‌ها مرا هم‌جنس‌باز خطاب کردند. آن‌ها مرا بچه‌باز خواندند. گفتند پوستم را سفید کردم. آن‌ها هر کاری کردند تا مردم را مقابل من قرار بدهند
بزنه ما هم میزنیم... یه جغله طویله که اندازه یه شهرمونه رو اگه از پسش برنیایم که چی شد.... بالاخره ا ...

قبلا مگه نزدیم. عملیات وعده صادق چی بود؟ اینم بدون کسی که از خدا نترسه از هیچی نمیترسه. فقط آوارگی و جنایت و خون سهم ما مردم عادی میشه .کل مسئولین میرن اونور با بچه هاشون پناه میگیرن

آدم وقتی جوان است به پیری جور دیگری فکر می‌کند. فکر می‌کند پیری یک حالت عجیب و غریبی است که به اندازه‌ی صدها کیلومتر و صدها سال از آدم دور است. اما وقتی به آن می‌رسد می‌بیند هنوز همان دخترک پانزده ساله است که موهایش سفید شده، دور چشم‌هایش چین افتاده، پاهایش ضعف می‌رود و دیگر نمی‌تواند پله‌ها را سه تا یکی کند. و از همه بدتر بار خاطره‌هاست که روی دوش آدم سنگینی می‌کند.».   از کتاب چهل سالگی ناهید طباطبائی
واقعا میگی؟؟؟؟؟؟ یعنی چی به ما چه؟؟؟؟ مگه ما داریم بهشون کرم میریزیم؟؟؟؟ کی دانشمندامون رو تو خیابو ...

خب کی تحریکشون کرد هرروز شعار مرگ بر ره انداخت چرا دانشمندای کشورای دیگه رو نمیزته؟درمورد فلسطین وظیفه ی امت اسلامی بود که پشت همدیگه بایستنو ازفلسطیت دفاع کنن وقتی کشورای اسلامی خودشونو کشیدن کنارو به فکر پیشرفت خودشو هستن چراباید مایک تنه جورشونو بکشیم .قبول دارم باید همه مسلمونا متحد میشدن حالا که نشدن وظیفه ی ما نیست که کشور خودمونو بخاطراونا به بادبدیم

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
قبلا مگه نزدیم. عملیات وعده صادق چی بود؟ اینم بدون کسی که از خدا نترسه از هیچی نمیترسه. فقط آوارگی و ...

درمورد فرمانده های مقاومت هم همینو میگفتن😭😭😭😭 میگفتن رفتن جای دیگه و مردم دارن کشته میشن... دیدین که اینجوری نبود... مگه موقع جنگ هشت ساله خودمون غیر از چند تا وطن فروش، بقیه نموندن پای مملکت و حتی رفتن جنگیدن... خود رهبرمون میدونی چقدر سابقه جبهه دارن؟؟؟ چند تا از فرماندهامون جانبازن میدونی!؟؟؟؟ 

بزنه ما هم میزنیم... یه جغله طویله که اندازه یه شهرمونه رو اگه از پسش برنیایم که چی شد.... بالاخره ا ...

ههخ مث ک خبرنداری بهترین تکنولوژی جهان دست اوناس سازمان ملل و امریکا هم پشتیبانشه .یکم اطلاعاتتونو ببرین بالا لطفا 

خدایا شکرت به خاطر بچه های سالم وعاقل وزیبا وباهوش وصالح من
2801