2777
2789
عنوان

بگید چند تا بچه دارین و چقدر تو روز صرف کارای خونه و

| مشاهده متن کامل بحث + 1267 بازدید | 81 پست

دوتا پسر دارم بچه های من اهل اسباب بازی نیستن خونه من تمیزه 

ولی آشپزخونه همیشه پر ظرفه 

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سه تا بچه دارم پدرم دراومده هلاکم هرروز باید حتما جارو کنم اونم یعنی خونه ترکیده انگار چند روز جارو نشده ظرف اینقد میشه هردقیقه میشورم دیگه تا اخرین لحظه کارا خونه هست الان هم منتظرم بخوابن برم لباس اتو کنم و صبحانه تغزیشونو اماده کنم 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 
2802
یه مامان ۲۶ ساله و دخترم دوسال و نیم شیطون ، هروز جونم در میاد تا خونمو سر و سامون بدم شوهرمم قدر نم ...

چرا اینطور میگه واقعا بو میده؟ من دلم می‌خواست خونه تکونی کنم در حد تمیز کردن دیوارا و فرش آشپزخونه و جلو پایی و اینا ولی دیوار دسشویی نم داده شوهرم درست نمیکنه همیشه بویی حس میکنم دست و دلم به هیچی نمیره خودشم که بویایی نداره

پسر 16 ماهه دارم ..واقعا نمی‌ذاره به کارام برسم وقتی که خوابه واسش صبحونه درست میکنم و نهارمو میذارم ..وقتی از نهار خیالم راحت شد دیگه خونه رو جارو میکنم و گردگیری اینا ..معمولا عصرا کارم کمتر..دیگه شبا هم بیدار میمونم البته گاهی وقتا دوست دارم خیاطی کنم دستو پاشکسته یه چیزایی بلدم 

یه دخترنوزاددارم بیشتروقتایی که شوهرم هست نگهش میداره تندتندکارهامومیکنم وگرنه بقیه وقتافقط بغلمه مگراینکه بخوابه که بازم تندتندکارهامومیکنم خونمون بیشتروقتامرتبه چون هرچی بردارم سرجاش میزارم میدونم بعدانمیرسم وقت های که بیداره اصلانمیشه گذاشتش زمین فقط بغل

خاطرات زایمان تارفتن امیدم🖤ئی او که سه ی له که س نه چوی🖤دووریت آزاری دل وگیانه دووریت🖤 ده رده بی ده رمانه🖤
۳ تا بچه دارمصبح سرکارم بچه ها هم مدرسه .بعد ازظهر چند ساعتی وقت میذارم .تقریبآ همیشه خونه مرتبه

خداقوت منم ۳بچه،ولی کار نیمه وقت و خونگی دارم.تهیه غذا‌.

شغل شما توچه زمینه ای هست؟ من نرس بودم گذاشتم کنار. با ۳بچه, کار شیفتی هیچ رقمه جور درنمیاد

حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎

خب مثل اینوه همه همینن خیلی ناراحت بودم مامانم وقت نداره استراحت زیاد داشته باشه امیدوارم بچه هاس بزرگ شدن یه نفس راحت بکشه

دلم میخواد یادبگیرم از هرچیزی.اگه علاقه به مغز دارین خوشحال میشم اطلاعاتتون رو با من هم در میون بزارید.اگه کاربری میشناسید که بنظرتون نابغست یا از فامیل هاتون با من به اشتراک بزارید لطفا.کتاب های مفیدتون کانال یوتیوب تلگرام و... بهم معرفی کنید و من هم اگه میدونستم به شما میگم.اقایونی که تاپیک زیاد دارند مخصوصا در مورد مسائل اقتصادی لطفا درخواست دوستی بدن.اگر از هوش مالی سر درمیارید به منم یاد بدین همین دیگه ممنونم:))
دو تا بچه مدرسه ای دارم شاغلم هستم خونم همیشه مرتبه غذامم حاضر. به درس بچه هامم میرسم باشگاه هم میرم

والا من از هفت بیدارم بچهامو میفرستم مدرسه برمیگردم نهار درست میکنم بعد بچه تایم ظهریمو‌نهارشو میدم لقمه براش میذارم میبرمش مدرسه اون یکی رو میارم نهارو ظرف و لباس و تکالیف ب.ها و اصلا وقت ندارم وقتی هم خوابن نمیشه جارو کرد 

انجیری هستم کاربر پنج سال لغو‌کاربری شدم الان برگشتم 

دو تا بچه دارم

تا 8 بیدار میشم تا دو ظهر همه کارامو انجام میدم 

مرحبا خوب دلــــــــــــم را به نگاهی بردی ،                     قبل تو هیچکســـــی عرضه این کار را نداشت
2801